Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia lumia 610es...

Van egy nokia lumia 610es telóm hogy töröljem a windows livemat?

Figyelt kérdés
mert egy újjat akarok létrehozni a régi heylett
2012. aug. 10. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megtanulsz helyesen írni.


Amúgy meg regisztrálj simán újra.

2012. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hol regisztárljak újra most kaptam a telót bocs a helyesírásért de tényleg leírnád lépésről lépésre
2012. aug. 10. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
gépről regisztrálj, majd a telón lépj be.
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 10. 21:46
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tom hogy lehet de amikor megvettem a twlót bekapcsoltam és onnan regisztráltam de azt nem lehet kitörölni akkor mi legyen nem tudom ez bonyolult csináltam másikat és azzal sem működött azért akarok újjat mert elütöttem az életkoromat véletlenül a mai napot hagytam és az lett az élet korom és azt írja hoogy a gépről tudok appokat rárakni de én a tekóról akarok mert jelenleg szar a gép ezt is telóról írom mi legyen? sos
2012. aug. 10. 22:00
 6/6 A kérdező kommentje:
már megoldotta kössz
2012. aug. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!