Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC telefonok miért nem olyan...

HTC telefonok miért nem olyan népszerű a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Még egy képet se láttam akinek HTC telefonja lenne, mindenkinek Iphone vagy samsung galaxy mini stb... htc-t egyet se

2012. aug. 11. 21:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*népszerűek


amúgy ez csak nekem tűnt fel vagy másnak is ? :D

2012. aug. 11. 21:07
 2/18 anonim válasza:

Mert nem trendi és bíbernek sem ilyen van.

Ár/értékben pedig jobb, mint a fent említettek.

2012. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én meg iPhone-t csak egy osztálytársam kezébe láttam eddig. De mondjuk HTC-t sem. Nem trendi, és felénk nem engedheti meg magának sok ember.
2012. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

én 14 éves vagyok de telefon terén nem nagyon érdekel hogy trendi vagy nem a lényeg hogy jó minőségű legyen :D


tudom hogy jobb csak azért nem akartam írni nehogy valaki itt elkezdjen veszekedni hogy az iphone meg ezek jobbak :)

2012. aug. 11. 21:11
 5/18 anonim ***** válasza:
túl drága, aki meg megengedhetné magának az inkább iPhone-t vesz, mert azzal lehet felvágni...
2012. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Majd egyszer talán a htc is "trendi" lesz :D
2012. aug. 11. 21:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk középiskolában például 10-ből 8 gyereknek HTC-je volt :) Szerintem ez anyagi helyzettől függ :) Na meg a legtöbben olyan telefont vesznek, amilyet másnál is láttak már és jónak találnak :)
2012. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Előbb mennek csődbe. A Sony mobiloknál jobb minőségre már nincs nagy igény.
2012. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem népszerű, mert nincs reklámja.
2012. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én is észrevettem, a környezetembe (osztályokban, évfolyamokban) alig van HTC.. egy osztálytársamnak van csak htc-je, és többieknek sony ericsson, lg, apple iphone, samsung.. .. én majd ha kijönnek a wp8as htc-k olyat veszek.. vagy wp8as nokia.. :DD
2012. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!