Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telefonomat...

Samsung S5230 telefonomat most frissítettem le és nem tudok rajta internetezni, hogy állítsam be?

Figyelt kérdés
Előtte mielőtt frissítettem és az eredeti volt rajta minden működött, most viszont nem tudok rajta internetezni. Segítsetek! T-mobilos vagyok. Nincs a karimon pénz, de a facebook-nak is kéne mennie, de be se tölt. Valami a hálózattal nincs rendben. (kérlek ,bne olyanokat, hogy vigyem a szolgáltatóhoz

2012. aug. 12. 21:23
 1/3 anonim válasza:
Pedig muszáj lesz, vagy legalábbis felvenned velük a kapcsolatot hogy küldjék el sms-ben a netbeállításokat. Ne félj, rom cseréért nem büntetnek. Ez olyan mintha egy Windows-os gépre linux-ot raknál, v másik win-t, és ezért megbüntetnének.
2012. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az ilyentől tartok, csak nem akartam volna vinni mindenfelé. :)
2012. aug. 13. 10:51
 3/3 anonim válasza:
értem. Viszont ha írsz nekik vagy felhívod őket akkor is elküldik tudtommal (nekem régen így küldték több telómhoz is a net beállításokat)
2012. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!