Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini re mikor jön már...

Brain98 kérdése:

Xperia mini re mikor jön már ki az ics? Május vége június elejére igérték és most agusztus közepe van.

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már tuti kint van... Sony PC comp. al tudod frissíteni a telefon nem fogja felajánlani....
2012. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Trémobilos vagy, akkor még várhatsz rá. Vagy flashtool. Mivel már rég kintvan.
2012. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most probáltam és aztirja a "telefon naprakész" a legújabb szoftvert használja .2.3.4 van rajta..és Tfüggő..
2012. aug. 13. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Trémobil xD ez tetszik... Nekem a neomra már nagyon régen kijött ahoz is meg kellet volna érkezzen mert ugyan az a szoft. van rajta mind a neoV-n.
2012. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tmobilra mikor jönki ?
2012. aug. 13. 15:20
 6/8 anonim válasza:
Trémobil facbukján olvastam kb 1hónapja,hogy ők még nem kapták meg a sony-tól a szoftvert a minire..majd ha megkapják,tesztelik,belerakják a sok szemét alkalmazást akkor kapjuk meg mi is..
2012. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kodzsek válasza:
[link] Regelj be, keresd meg a telefonod, töltsd le a progit, PayPal-al kifizeted a 2eurót és frissítsd a szoftvert. Flashtollal is csinálhatod csak az kicsit bonyolultabb, ha nem értesz hozzá, akkor ne sajnáld a 600ft érte, mert 5perc alatt megvan és egyszerűen megoldható.
2012. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de nem nehezebb a Flashtool.
2012. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!