Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri az apple iphone 4-et...

Megeri az apple iphone 4-et venni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

nem éri meg!

egyáltalán iPhone-t nem érdemes venni!

túlárazott!!

2012. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha az kell, megéri. ha nem muszáj ios, akkor nem.
2012. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.


Alapjába véve jó teló, csak hamar merülnek, de ez a nagy teljesítményű hardver miatt van.


Viszont vannak hátrányok amik lehet zavarnak majd, nem lehet adattárolóként használni, bluetooth-on sem lehet fájlokat küldeni, fájlokat iTunes programmal kell rákonvertálni (mint WP7 az Zune), és a körülményes csengőhang beállítás.

2012. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Annyi pénzből én egy One X-et vennék, de te tudod.
2012. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből már egy felsőkategóriás Androidos telefon tudsz venni.
2012. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért egy Lumia 800-ast vennék.

Annak legalább nem merül hamar az akkuja. Tapasztalat. Meg a WP7.5-is van olyan stabil mint az iPhone. Már csak azért is a lumiát írom, mert ezek szerint téged nem zavar az iPhone zártsága. Akkor a lumiáé se zavarna. Meg a lumia ezerszer stabilabb mint az android. Ez is tapasztalat.

2012. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Mindenki tudja hogy az Iphone telefonok tól vannak árazva. Sokkal jobb androidos telót lehet kapni annyiért amennyibe az I4 kerül.
2012. aug. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben megéri , a pénzedért egy tökéletes telefont kapsz, én teljes mértékben megvagyok elégedve az iPhone 4 emmel már egy éve nálam van , és egyre csak bővül a tudása ,lassan jön az iOS 6 egy csomó új lehetőséggel


Válaszolva pár kommentelőre:


Nem éri meg. Mindenki tudja hogy az Iphone telefonok tól vannak árazva.

Ezek Massive Dynamics - gondolatai , de teljesen igazak.

''...egyik Apple termek sem tularazott. ha az lenne, hidd el pillanatok alatt megjelenne egy konkurencia ami foldbedongoli. errol szol a tokeletes verseny a kozgazdasagban. errol szol az egyensulyi ar:


a piac a vasarloknak kedvez. hidd el nem tularazottak az apple termékek;

dollarra pontosan tokeletesen ki van kalkukalva.

ha dragabb lenne kevesebb fogyna, es csokkenne a profit, ha olcsobb lenne tobb fogyna bár ,de csokkenne a profit.


Az Apple vezetői Yoda mesterek. Nem próbákloznak csinálják.

A Microsoftnál , Androidosoknál nem merik csinálni, probálkoznak, másolják a biztosat. Az Apple 50% másol _és_ kreatív tudja mit akar.. Android köbö 80%-ban másol 10%-ban kreativ 10%-ban fogalmatlan.''

2012. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen megeri, kb. 4 eve iphonem van, most nekem is 4-es. Minden Androidos, ismerosom panaszkodik,h ez nem megy az nem megy...stb Nekem soha de tenyleg soha semmilyen problemam nem volt a telefonommal, mindig fut rajta minden, tokeletes mukodik es teljesen hulye biztos. Csak annyit mondanek h aki Apple termeket vesz az megbizhatosagot vesz, nekem ez a tapasztalatom. Es azert az se mindegy, hogy ennyi penzert egy rakas ujrahasznositott muanyagot kapsz(lasd: Samsung), vagy egy olyan telot ami uveg es fem.
2012. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 8. válaszadó:

Hidd el, hogy túl van árazva.

iPhone 4 árából pl. tudnál venni egy Xperia P.

Miben jobb az Xperia P?

-8MP kamera, fullHD

-van rajta flash

-több ingyenes játék

-szebb kijelző

-nagyobb kijelző (valakinek hátrány, de az emberek többsége a 4"-4,3" méretet szeretik

-jobb anyaghasználat (fémház borítja)

Szóval miben jobb az iPhone4?

Semmiben.

Drágább?

Igen.

Akkor most megéri?

Nem!

2012. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!