Android kékhalál?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne, hogy lemerült a telefonom (tudom nem szabadna...) töltőre raktam és normálisan írta, hogy 30%-nál tart. Be akartam kapcsolni, sokáig csak a Motorola logót láttam, majd kék képernyő jött be és semmi több. Most megint kikapcsolt állapotban tettem töltőre és újra világit a töltést jelző pont. Elég friss, alig 2 hónapos telefon, ezért egyenlőre nem nagyon ismerem az android rendszert. Egyébként egy Motorola Defy Mini-ről lenne szó.

2012. aug. 14. 13:37
 1/7 gycsbalint ***** válasza:
Vidd be szervizbe
2012. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kék halálról még nem hallottam Androidon, a telefon miért ne merülhetne le teljesen? Vidd vissza csinálják meg!
2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tesz jót neki ha teljesen lemerül valamiért. Amúgy azért mondom kékhalálnak, mert a Motorola logo után csak egy világoskék képernyő látszik. És kikapcsolni se enged utána
2012. aug. 14. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoftvertörés szerintem. Hiába androidos nekem is ez volt régen a nokia 5200-ásommal. Magyarán nem akarja behozni a "renszer képét" azaz megfagy mielőtt bekapcsolódna. az vh. nem igaz,hogy rosszat tesz neki ha lemerül(vannak kivételek) nálam mielőtt lemerülne a huawei y200 30mp-el a lemerülés előtt elkezd leállni. Ha van rá garancia vidd be a szervizbe. 70-80% h. vírus v. szoftvertörés (magyarán valami nem tetszett az androidnak és tönrement tőle.)
2012. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, hogy ilyen pontosan leírtad, így már értem. Egyébként tegnapelőtt elvittem vodafone-hoz, 1,5-2 hét múlva vissza is kapom (nem sietnek).
2012. aug. 18. 00:53
 6/7 anonim válasza:
mi lett a telóval?
2012. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszakaptam, azt mondták, hogy frissítették a rendszert és attól rendbejött. Azóta megint előjött a hiba, most kértük, ha lehet akkor másik telefont kérnék (mármint másik típust, Sony-t) és a szerviz dönt, hogy cserélhetek-e.... na most a szerviz visszaküldte újabb két hét után a telefont, hogy semmi baja nem volt és hogy tesztelés során se jött elő a hiba, DE ugyanúgy újrarakták a rendszert mint előtte és így nem tudtam lecserélni mert ugye "semmi baja nem volt"
2012. dec. 12. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!