Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5g clone-ra lehet...

IPhone 5g clone-ra lehet játékot vagy programot rakni?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan?

2012. aug. 15. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél klónokat, hulladék az összes, nincs rá semmilyen program.
2012. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyi a probléma, hogy már megvettem xD
2012. aug. 15. 02:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak vigyázz, ne leghen túl nehéz, mert betörik alatta a képernyő.
2012. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha android fut a klónon akkor talán lehet. Ha az iOS rendszer másolata akkor nem. Annyival kell gazdálkodnod ami rajta van.
2012. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azon múlik, hogy milyen operációs rendszert futtat. A klónok többsége valamilyen noname kínait, szóval arra kizárt, hogy találsz bármilyen játékot is. Esetleg valami kínai mászkálós hülyeséget, de a normális játékok nem fognak rajta működni. Ha csak nem androidod raktak rá, bár a klónokra nem raknak :)
2012. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt beszopt@d kis "menő" gyerek!
2012. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
java csak van az mtk-s cuccokon is, nem? próbálj ilyet..bár én magával a telefonnal játszanék, hogy milyen magasra tudom feldobni, és mennyi esést bír ki. :)
2012. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!