Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kapcsolat mellett a Facebook használat kilőve, ugye? Akinek meg nincs profilja, az pedig általában gyanús. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesom egyik haverja megoldja :D
2012. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne gyanús, ha valakinek nincs f@szbukkja? Nekem sem volt eddig, most Párom miatt csináltunk, egyébként neki sem volt. Egy közös mellett döntöttünk. Minden másnap felnézek oda (karácsony másnapján, húsvét másnapján :D). És ismerek még jópár embert, akinek nincs. Aki nekem fontos, vagy én fontos vagyok neki, azzal f@szbukk nélküi sem gond a kapcsolattartás.


Hogy mi is lenne az ideális megoldás a számodra?

Mondjuk egy multi acc. Regizz mégegyszer, kamunévvel...

Vagy hagyd a közösségi oldalakat, amúgy is lelketlen dolog, mert csak egyre távolabb viszi az embereket egymástól, a hülyeségek írkálása, megosztása nem ér fel egy igazi baráti beszélgetéssel, mondjuk egy korsó sör mellett. Mindenkinek csak ajánlani tudom :D

2012. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

gyanús a nagy fenét. egy nagycsomó ismerősömnek nincsen, én is csak azért vagyok fent, mert itt egy csomó iskolai információt megtudok, de ha végeztem én is letörlöm magam (másra nem használom). pedig huszonévesek vagyunk, szóval nem a "túl öreg hogy értsen hozzá" kategória.


megoldás: nőj fel, és élj a való világban

2012. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7. tényleg, minek kell több kapcsolat? mi ez, hárem? akkor arabul is tanulj meg, barátocskám!
2012. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nem gyanús, azért regeltem mert kb megszakadt minden ismerősömmel a kapcsolatom plussz társat is kerestem és ki is írtam adatlapra aztán már levettem...


Akinek több kapcsolat kell annak ne kelljen kapcsolat, inkább dugon.

2012. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért lenne kilőve? minden megoldaható ;)
2012. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!