Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia asha 302 help please!?

Nokia asha 302 help please!?

Figyelt kérdés

vettem egy nokia asha 302 telefont és van egy ilyen alkalmazása,hogy áruház...ott van mindenféle ingyenesen letölthető fb,játék stb... és ha alá van írva,hogy "adatátviteli díjat felszámíthatnak" akkor nekem kell érte fizetnem v nem?

előfizus vagyok és a boltban azt mondta a nő ,hogy a 40 megás keretet nem tudom tullépni a netben mert lelassitják tehát nemkell tulfizetnem ,csak a sms-ért és a hívásokért kell fizetnem... akkor most használjam ezta szart v nem?



2012. aug. 15. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs túlforgalmazási díj az internetcsomagon, akkor nem fog plusz pénzbe kerülni az ingyenes program letöltése.
2012. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úgy van ha elérem a 40 megát lelassítják,ugyanugy használhatom elvileg csak nagyon lassú...


tehát ha letöltöm az ingyenes fb-ot és használom is nemfog többe kerülni?

2012. aug. 15. 19:28
 3/3 A kérdező kommentje:
mármint a számlám a hónap végén
2012. aug. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!