Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kettő telefon közül melyiket...

A kettő telefon közül melyiket érdemesebb megvenni? ZTE Atlas W vs. Huawei Ascend Y200?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni magamnak egy új telót, de mivel más dolgokra már jelentős összeget költöttem ezért csak alacsony árkategóriában tudok válogatni (Telenor 10 Ft-os akció). Tehát a két jelölt:

ZTE Atlas W

[link]


Huawei Ascend Y200

[link]


Tudom hogy ez az oldal és az Antutu Benchmark (illetve társai) is azt mondják hogy az Y200 jobb, de én valamiért jobban bízok az Atlas-ban :/ Végül is csak arra lenne szükségem hogy játszak, böngésszek, facebookozzak, ritkán zenét hallgatni vagy nagyon fontos esetben hogy, megnézzek egy videót a youtubeon. A felhasználói élmény is egy fontos szempont lenne de nem meghatározó. Ti melyiket ajánlanátok?


2012. aug. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Huawei
2012. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg részletesebben is kifejtenéd? Különben negatívok kell adjak...
2012. aug. 15. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

AZ Atlas szoftvere gyakran kibillen, a Huawei-é megbízhatóbb. A netezési lehetőséget jobban biztosít a Huawei. Ezzel a készülékkel a ZTE egy picit mellényúlt...


Én személy szerint minden tekintetben jobbnak tartom, legyen sző bővíthetőségről, gyorsaságról. Bár a Huawei sem egy ütős telefon, azért mégis megbízhatóbb, mint ez a ZTE...

2012. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ment a zöld pacsi :)
2012. aug. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!