Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini, Galaxy...

Samsung Galaxy Mini, Galaxy Mini2, Galaxy Y, vagy Y Wawe a jobb? És miért?

Figyelt kérdés
A Samsung Star 3-ról már hallottam, hogy nem valami jó, de a fentiek közül nem tudok dönteni.

2012. aug. 15. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj már..

a Wave az bada oprendszer.. Nem pedig android, a többi android.. A wave hardwerje az egyik legjobb, de a wave nagyon kiforratlan op.rendszer, néz utána mit tud, ha azt akarod..


amúgy meg egyértelműen galaxy mini 2.. Miért? Hát miért? Mert ezen az áron megfelelő képességei vannak.. normál kijelző, elfogadható hardver. De szerintem ekkora lehúzást nagyon nincsen..


Xperia live with walkman-t vegyél. 44-ezer t-mobil-nál webshopban. És elképesztően jobb a hardvere mint a konkurens termékeknek, galaxy mini, galaxy ace meg mittomén..

Ezek amiket felsoroltál, nem érik meg az árukat, a xperia live with walkmanhoz képest, ebben a kategóriában.

2012. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem galaxy mini2őm van de nagyon csajos telefon és nagyon szeretem ezért (is) :) 18L
2012. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2012. aug. 15. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy Samsungot vegyél, alsókategóriában nagyon rosszak a Samsung mobilok.

Inkább SE Live, de ha az neked drága, akkor a Huawei y200 vedd.

2012. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cloofer ***** válasza:
Hát minőségról egyik esetében sem beszélhetünk, ahogy Jolinar is ajánlota Huaeri Ascend Y200, vagy Sony Ericsson Live with Walkman (ami NEM Xperia, kedves első...)
2012. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah igen, bocsi. Nem experia, csak simán sony ericsson live with walkman.
2012. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!