Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone sebességű akadásmentes...

Iphone sebességű akadásmentes androidos telefon?

Figyelt kérdés

Most van egy Ray-em, ami 8 hónapos. Nincs vele semmi bajom, csak talán az, hogy néha megakad... Ennek utánanéztem, és elég meglepő az eredmény (512mb ram van benne): 200mb-t eszik maga az android (2.3.3.), futó alkalmazások pedig álatlában elviszik több mint a felét a 300-nak, így marad 120, jó esetben 150 mb ram-om...

(javítsatok ha nem így van) Iphone 4s-t próbáltam kb 1 hete, szabad ramja 400mb volt... Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan androidos telefon, ami hozza az I4, vagy a 4s szintjét. Egy egyszerű teszt: játszol egy combosabb gamet, és megnyomod a Home gombot. Iphone rögtön kilép, semmi akadás, enyém gondolkozik, lapozásnál akad. (ja, és nincs megnyitva semmi fölöslegesen, nem fut minden, csak a szokásos: timescape, widgetek)



2012. aug. 17. 11:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
91621: Ismét kössz, nagy király vagy;) Most már értem :D
2012. aug. 17. 19:35
 12/31 A kérdező kommentje:
Újra felteszem a kérdést, csak másképp: Van-e olyan telefon jelenleg, ami hozza I4, I4s szintjét sebességben - vagy legalább megközelíti-, androidos, és a kijelzője nem nagyobb 4,2"-nál :D
2012. aug. 17. 19:39
 13/31 anonim ***** válasza:

66%:


Ja, csak hogy az S3 elérje ezt a smooth szintet, mint az i4 esetén van, ehhez az S3-nak 4mag kell, egy bivaly, több magos Mali400 mp4-es gpu, meg 2-szer annyi RAM.


De akár az S2-ről is beszélhetünk: 2 mag, mali 400-as GPU, kétszer annyi a RAM úgyszintén, mint az i4 esetén.


Ezt próbáltam az előzőkben valahogy levezetni.

Egy i4 hardveres erőforrásainak megfelelő androidos telót meg már az első 10 percben ki lehet filézni.


Habár ez eddig is nyílt titok volt, hogy az android-nak kisebb erőmű kell a megközelítőleg stabil és smooth működéshez, a PB ezt hivatott majd felturbózni, és talán nem kell majd 150-200 ezret fizetnie annak, aki egy villámsebes, akadásmentes, gördülékeny telefont akar.

Ebből a szempontból viszont továbbra is hoppá marad RAM kérdés, mert azon a Project Butter sem fog változtatni, ha elfogy, akkor valószínűleg PB mellett is meg fog akadni a rendszer.Habár ehhez kellene egy Galaxy Nexus egy gyári JB-vel, telepakolni mindenféle appal, megnyitni vagy 10-15 alkalmazást, félrepakolni őket, és zenehallgatás mellett keményen nekiállni internetezni.Csak hát nem vastag a pénztárcám, így nem tudok nekiállni tesztelgetni.

2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Kérdező:


SGS 2, HTC One S, Sony Xperia S. Mind 4,3"-as, de 4,2"-höz képest a mérete a valóságban elhanyagolható/hangyaf*sznyi/nem számottevő/stb.

2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
91621: Köszönöm szépen, ennyit akartam megtudni :P Azt hiszem még nem cserélem le a telefonomat, bár még gondolkozom rajta... Nekem viszont fontos lenne a kisebb méret, mert azért a 3,7 és a 4,3" között van különbség... majd hogyha kijön kisebbe egy hasonló sebességű androidos teló, akkor meglátjuk :PP de az még odébb van ://
2012. aug. 17. 20:12
 16/31 anonim ***** válasza:
# 10 én nem csak az akadásról beszélek hanem az "iPhone színvonalról" az iOS és az android között fényévek vannak azt nem közelíti meg.
2012. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

#16


F.szság, ezt fanboyok mondják, akik nem tudnak semmivel érvelni, ezért a "színvonalról" beszélnek, ami egyszerűen hülyeség, erről nem is kell beszélni.

2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
"az iOS és az android között fényévek vannak azt nem közelíti meg" Igen, ez engem is érdekelne hogy itt mire gondolsz :DD
2012. aug. 18. 15:57
 19/31 anonim ***** válasza:
Miért szerintetek egy szinten van az android az iOS-el? de mindegy akkor legyen igazatok akkor vegyetek olcsó minőségű samsungokat amúgy azok is nagyon jó telók de minek vegyünk olyat aminél van jobb is? na mindegy én már nem is mondok semmit mert 16%-ot zuhantam csak azért mert elmondtam nektek hogy ami van a zsebetekben annál van jobb is.
2012. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19


Megérdemelnéd azt is, hogy 0-ra zuhanj.

iOS is egy nagyon jó rendszer, top 3 OS között ott van, de egyértelműen nem lehet kijelenteni, hogy az a legjobb, és hogy alázza az Androidod.

Mindkettő nagyjából ugyanazt tudja, viszont Android a nyíltsága miatt milliószor több előnyt hordoz magával.

Persze ez sokaknak felesleges, de ha csak az átlag felhasználót nézzük annak még inkább ugyanaz a két rendszer.


Mindegy, nem veszekszek többet, már nem tudom mit akarok mondani én em.

2012. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!