Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone sebességű akadásmentes...

Iphone sebességű akadásmentes androidos telefon?

Figyelt kérdés

Most van egy Ray-em, ami 8 hónapos. Nincs vele semmi bajom, csak talán az, hogy néha megakad... Ennek utánanéztem, és elég meglepő az eredmény (512mb ram van benne): 200mb-t eszik maga az android (2.3.3.), futó alkalmazások pedig álatlában elviszik több mint a felét a 300-nak, így marad 120, jó esetben 150 mb ram-om...

(javítsatok ha nem így van) Iphone 4s-t próbáltam kb 1 hete, szabad ramja 400mb volt... Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan androidos telefon, ami hozza az I4, vagy a 4s szintjét. Egy egyszerű teszt: játszol egy combosabb gamet, és megnyomod a Home gombot. Iphone rögtön kilép, semmi akadás, enyém gondolkozik, lapozásnál akad. (ja, és nincs megnyitva semmi fölöslegesen, nem fut minden, csak a szokásos: timescape, widgetek)



2012. aug. 17. 11:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

76%:


Azt hogy a bánatba csináltad, hogy 2 napja még 92%-od volt, most meg 76???Ekkorát még én sem zuhantam, mikor pár nokia troll 2 napon keresztül lenullázta az összes hsz-em...


66%:


Jha, a nyíltsággal jön "milliónyi" előny az android OS előnyére, meg ugyanezzel milliónyi hátrány, mert egyrészt emiatt is instabil a rendszer.


Egyébként meg nem tök mindegy, hogy ki milyen OS-t favorizál, és hogy mi a véleménye?Én android tulajként mondom azt, hogy az iOS stabilabb és megbízhatóbb, a WP úgyszintén, mert mindháromhoz volt már szerencsém.


Mindegyik OS jobb valamiben a másiknál, de rosszabb is.De érdekes módon a legtöbben mindig csak az érme egyik oldalát fényezik...

2012. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akik itt voltak azok mind lepontoztak. De foggalmam nincs miért én csak a véleményem mondtam el az android is egy nagyon jó op. rendszer de szerintem egy iOS gyorsabb,megbízhatób,áttekinthetőbb, az android egyetlen előnye hogy sokkal jobban testreszabhatób de ez benne a rossz is mivel igy lehet kibillenteni a stabilságából z az android legnagyobb hibája nekem már volt android a kezembe meg iOS is és én azt mondom hogy az iOS sokkal szimpatikusabb nem is beszélve az elválaszthatatlan haverjárór az iPhone ról mert az pedig egy jo kis telo akár ki akármit is mond persze kinek mi tetszik ez csak izlés kérdése nem véletlenül van annyi androidos telo forgalomban nyilván ha szar lenne nem lenne minden 3.ember kezében egy galaxy de én személy szerint hogyha egyszer telefont kéne választanom és nem lenne pénzem egy iPhone ra csak egy galaxy ace-re mondjuk akkor inkább gyűjtenék még egy pár hónapig iPhone ra mert nekem ha nem muszály akkor nem kéne android.
2012. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Szerintem egyik op. rendszer sincs egy szinten a másikkal.. mivel mindegyik más, ezért elég nehéz őket összehasonlítani, előnyök-hátrányok mindegyiknél, ahogy írtátok.

91621: Ismét igazad van :D


(Egyébként nem veszekszünk, beszélgetünk, csak más a véleményünk:))

Láttam fórumon egy érdekes hozzászólást:"Remélem 2013 nem a maghajhászatról fog szólni, mivel már meg van a 4 mag, a 2gb ram is meg lesz. Gondolom a gyártók sem látják értelmét a 8gb ramnak és a 8magnak, hanem belefognak az optimalizálásba, nyers erő helyett, jönnek az okosságok: üzemidővel is kezdenek valamit"

Ez egy érdekes gondolatmenet. Végülis nem mindig csak a nyers erőre kell gondolni, gpu és cpu... Ezt nem lehet sokáig játszani, így is sok embert felháborít a mai okostelefonok ideje. Ti mit gondoltok erről?:P

Az is lehet, hogy várok 2013-ig, amíg kiadnak egy még staliabb androidot futtató gépet...

# 22: Én nem értem a többieket, én nme b@asztatlak, csak kérdezlek:D

2012. aug. 19. 16:19
 24/31 anonim ***** válasza:
Ja igen hogy fényév van a kettő között. :D hát igen ott lehet hogy egy kicsit túloztam de elöbbi hsz-emben leírtam hogy számomra mi a kettő között a különbség mindekttőben van jóis meg rossz is de az iOS-ben az van meg ami nekem kell az androidban meg nincs az meg amire nekem szükségem van. Azok akik az androidot csinálták ők inkább arra mentek hogy minnél több telóra rárakják az op. rendszerüket ezért van rengeteg telefonon android ha jól tudom akkor a sonyericsson is azt használja meg a samsung is. Az iOS-t meg az apple megtartotta magának és így ráoptimalizáták az iphone hardverére és így megszületett a tökéletes telefon ahol szoftver és hardver gördülékenyen fut egymásal igazi csapatmunka. :D
2012. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést is meg tudnátok válaszolni?:P

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. aug. 19. 16:31
 26/31 anonim ***** válasza:
# 20 szóval ta a piros kezet használtad. látom jól megbántotaalak azzal hogy lenéztem a zöld robcsidat :D Na nem akarok kötekedni ahogy már írtam is az android is jó de számomra csak második vagy talán harmadik mert windowshoz sajnos még nem volt szerencsém de majd talán egyszer megpróbálom aztis. Szóval összegzésként hogy pontot tegyünk az android vs iOS között én annyit mondanék hogy kinek a pap kinek a papné. Végülis hogyha egy átlag felhasználó nézné a kettőt akkor nem hiszem hogy különbséget vélne felfedezni a kettő között. Mert az android is nagyon jó főleg az alacsony ára miatt előnyös a fiatalabb korosztálynak meg az iOS is jó csak annak kicsit borsosabb az ára dehát ez van az apple egy kicsit túl árazza a termékeit dehát ezvan muszály megfizetni mert azta minőséget más gyár nem adja vissza talán még a nokia az ami egy szinten van vele de ugye a nokiák is elég drágák. szóval ennyi számomra itt lezárult a téma nem kívánok több embert meggyőzni arról hogy az iOS jobb mint az android mert lehetetlen itt bebizonyítani. és nincs is értelme mert ha sikerülne is az android népszerűsége akkor se csökkene.
2012. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Abban is van igazság, amit te írsz:D Mindkettő op. rendszer jó, nylván, különben nem adtak el volna ennyit a velük szerelt készülékekből.

A kérdés igazából nem Android vs. Ios volt... bár hogyha ilyen témában beszélgetünk, ez a kérdés szinte kikerülhetetlen :D

2012. aug. 19. 22:35
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát igen egy kicsit eltértünk a témától. :D én beszedtem néhány piros kezet. :) na mindegy. De a kérdésedre válaszolva akadásmentes androidos telefont csak ugy lehet csinálni hogyha feltuningolod az androidot egy kicsit.
2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Mármint hogy feltuningolod a cpu-t és a gpu-t :DD hogy legyen elég "erő" hogy rendesen vigye: DD
2012. aug. 19. 23:53
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát én ebben annyira nem vagyok jártas ezt is csak olvastam. :D
2012. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!