Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek notebook v....

Szerintetek notebook v. Tablet? Lent

Figyelt kérdés

Először is bocsi a kategóriáért....


Olyan 100 000 környékén gondolkodom de tabletet már olcsóbban is lehet kapni.


Ha notebook akkor netezni,filmetnézni,és animáció készítésre használnám,esetleg kisebb játékok


ha tab:netezni,filmetnézni,játszani(!),zenéthallgatni és ha van brnne sim akkor telefonálnék is vele (bluetooth headset)



Szerintetek melyik?a tab több dologra jó de vannak olyan szinten 100-110 000 környékén h. A netezés élménye ne sokkal/v. Egyátalán ne maradjon el a notebooktól?(tabletre kötnék billt.,egeret,és dvd lejátszót...ha 10 colos)



2012. aug. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Notebbok-on egyszerűbb honfoglalózni és játszani.
2012. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű notebook, tabletet max akkor szabad venni, ha van mellette valami normálisabb gépünk is.
2012. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Notebook. Nekem volt Galaxy Tab-om, de gyorsban el is adtam.
2012. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első generációs galaxy?az még nem nagyon minősül tabletnek :)


Szerintem tabon egyszerűbb játszani és jobb 3Ds játékok is elmennek rajta.Persze ha 150-200as kategória akkor egyértelműen gép.De ebbe a kat.ba a játékoknál jobb egy tablet...szerintem :)



De köszi a válaszokat

2012. aug. 17. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát mit ne mondjak, 100 FT környéki notebookokat nem játékra terveztek.Ha játszani is akarsz Notebookon, minimum 250, de leginkább 300 környékén vannak a játékra is kihegyezett gépek, amit asztali pc esetén simán kihozol fele annyiból.

Tab-ot csak akkor vegyél, ha (ahogy már mondták) van mellé egy jó géped, és egy átlag telefonod.

2012. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Tab-ot. Majd jól megbánod mint a kutya, aki hetet fialt :-) Sosem hallgatsz az okosabbra?
2012. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most veszem észre, az ezer lemaradt a 100-as után.Bár nyilván így is érthető volt.

Ha tableten is akarsz játszani, az sem az 50 ezres kategória lesz, hanem a 120-150 ezres...

2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oks,akk notebook...de milyet?nem nagyon értek hozzá :S
2012. aug. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!