Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Atlas 3.5 w:Mennyi az...

Icerocket kérdése:

ZTE Atlas 3.5 w:Mennyi az élettartalma? Az akksi élettartamáról kérdeznék, a mobilaréna szerint 1 nap, de gondolom ők minden alkalmazást egyszerre futtattak reggeltől estig.

Figyelt kérdés
És azt szeretném még kérdezni, hogy armv6 architectúrán nem megy a flash. Ez mit jelent? A youtube is flash videó mégis megy rajta. Vagy a flash videók mennek, de a flash banner reklámok nem? Vagy a youtube-on kívűl más videómegosztó nem fog elindulni rajta?

2012. aug. 19. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az valóban 1 napos üzemidő.

2. Nem fogsz tudni semmilyen flash tartalmat megnyitni.

3. a YouTube a HTML 5 miatt megy.

4. Ha nem akarod a hajad tépni, kerüld a ZTE Atlast.

2012. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én nem így gondolom, mert nekem napi 5 óra netezéssel 3 napig bírja és adnak hozzá minden tartozékot, én még tokot is kaptam . nagyon erős telefon és minden nekem kellő oldalt megnyit. Ha enm akarsz napi 20 órát netezni és 1000 alkalmazást futtatni egyszerre akkor nagyon jó az akksija


( én mindig viszem mindenhova az akksit is és bírja szépen)

2012. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!