Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lopták már el a telefonotokat?...

Lopták már el a telefonotokat? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Budapest-Nyíregyháza közötti vonalon a hajdúhadházi cigányok egyik módszere az volt, hogy mikor már indul a vonat a hadházi állomásról, akkor hirtelen elkapnak egy-két táskát, majd leugranak a már induló vonatról, arra számítva, hogy normális ember nem ugrik utánuk.


A legmegdöbbentőbb az volt, hogy utána egy kocsmában pontosan megmutattuk a rendőröknek az elkövetőt (többen is), majd néhány hónap múlva lezárták a nyomozást ismeretlen elkövetővel. Na én azóta utálom a rendőröket!

2012. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Anyámét. Pécsen voltunk a kórházban, egy pillanatra letette a székre, majd mire visszaértünk már nem volt meg. Azóta sem tudunk semmit. Nekem is volt egy telefonos esetem, de az szerencsére jól végződött. Szóval siettem a suliba, de valahogy kiesett a zsebemből a hóba. Azt hittük, hogy már el is lopták, mert nem láttuk sehol. Aztán egy sms érkezett, hogy megtalálták. Azóta is azt a mobilt használom.:)
2012. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vannak még azért rendes emberek :)
2012. aug. 19. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan jártam, mint az első. 2009-ben a strandon szekrényből lopta ki 3 tizenéves cigány, tudtam is kik ők...több telefont és pénztárcát is elvittek. Ismerősömé meglett, beadták egy telós boltba, enyém a mai napig sincs meg(pedig a feljelentés után azonnal kimentek házhoz, csak persze mért is találnák meg otthon...). Novemberben meg mehetek tanúként bíróságra...222. tanú vagyok, szóval látszik mekkora ügy lett belőle...már amikor feljelentettük őket, akkor is vagy 70 eljárás volt ellenük...ez a magyar jog...azóta is ugyanúgy lopnak szerintem
2012. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bátyám telóját, budapesten, szószerint kivgáták a nadrágját...
2012. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, ket hete Csutortokon, kollegam meg a fonokom rabolt ki, megfenyegettek, bezartak az pincebe stb a hotelben ahol dolgozom... Egy SGS3-at meg egy Xperia mini pro-t huztak be meg jo par egyeb cuccot es penzt :/ Rendorseg meg kicseszett lassu...
2012. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!