Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70. 000 forint alatti telefon...

70. 000 forint alatti telefon az alábbi kikötésekkel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon ebben a témában, ezért kérdezlek titeket. :)


Kikötéseim: minél olcsóbb, maximum 70.000. érintőképernyős, nagy kijelzőjű mobilt keresek, jack dugó legyen rajta és zenét is tudjak hallgatni, tudjam a memóriát bővíteni, lehetőleg legyen gyors és legyen benne wifi is.


Kb. ezek azok, amiket fontosnak tartok.

Vélemények?



2012. aug. 20. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem samsung galaxy mini2 őm van. 40ért vettem. Nagyon jó! Bár csajos teló azt meg kell hagyni:-) 18L
2012. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, szóval... :D
2012. aug. 20. 00:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-995. Alighanem nagyobb, mint a kezed :), de amúgy minden stimmel rá, amit leírtál.
2012. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Sola, Samsungot ne vegyél, nem olyan jók, csak sokat reklámozzák és bedőlnek az emberek.

Alcatel OT-995 nagyon jó telefon, de az Xperia Sola mindenben veri.

2012. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, az xperia sola egész jó ár/érték arányban!
2012. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Xperia Sola, Alcatel Ot 995, vagy esetleg xperia ray.
2012. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél xperia sola-t, az a legjobb ennyiért.
2012. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

HTC Wildfire S

Barátnőmnek van az, nekem pasi kezemhez a nagyobb HTC, övé azt hiszem 3,2 v. 3,5

Wifi, elég szép kijelző, jack 3,5 és android, htc sense rendszerrel, ami az egyik legjobb android. Kicsi, de jó elefon, 312 gigáig bővíthető, de alapból dobozzal 2 gigás jár hozzá.

fém kerete van, hátlap müanyag, sok tok van hozzá, meg hát a HTC nem rossz márka, nekem a Desire S, Sensation XE, One X mind bevált nagyon.

De a Samsung Galaxy Ace is jó, kapható fehérbe is (ha már csajszi számára)

Az Xperia telefonok nagyrésze az olcsóbbak...mind hulladék... (:

2012. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehogy Wildfire S-t vegyél. Az a telefon egy kalap sz*r, de legalább viszonylag drágán adják. 600 Mhz, ennyit tud a procija, ami egyébként egy ősrégi gyártmány és a mostani igazán alsókategóriás telefonok kapák meg, emmiatt lassú és akadozik az egész HTC sense rajta. Az Xperiákban sokkal fejletebb processzor van és ezért sokkal gyorsabbak, gördülékenyebbek is. Aki meg azt mondja h az xperia egy hulladék, az még sosem használt xperiát.
2012. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Xperia Sola. Samsung-ot és HTC-t MESSZIRŐL kerüld ebben az árkatgóriában.
2012. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!