Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon legjobb zenehal...

Melyik telefon legjobb zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy új telefont, de nem igazán értek hozzájuk. Mint írtam csak zenehallgatásra, és facebook/skype-ra akarom használni.

Melyik készüléket érdemes venni?

Amúgy egy Sony Xperia P-t néztem ki eddig, de nem vagyok biztos benne.



2012. aug. 20. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Sony tökéletes lesz rá.

Az én Lumia 800-am is teljesen megfelel rá.

2012. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Sikerült kiszúrnod az egyetlen Xperiát, ami nem éri meg az árát. Vagy Solát vegyél olcsóbban, vagy Xperia S-t drágábban.
2012. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A Nokia jónak nézz ki, lehet az lesz inkább.


Értem, pedig olyan jól nézz ki. A sola meg az S nem jók nekem. Azt olvastam, hogy a sola recseg, meg ilyenek. Az S meg túl nagy.


Kösz mindkettőtöknek azért.

2012. aug. 20. 17:38
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
A Nokia sokkal rosszabb bármelyiknél, hardveresen is jóval gyengébb, a kijelzője meg főleg.
2012. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor te melyiket ajánlanád? Igazából a márka, típus nem érdekel, csak jól adja vissza zenét +facebook/skype.
2012. aug. 20. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia S-em van, 14 éves vagyok, és nekem sem túl nagy a telefon! Ha hangerőt akarsz akkor ezt válaszd, mivel ha be van kapcsolva az Xloud akkor 1-es hangerőn is nagy a hangja. És minden eddigi telefonomnál jobb a hangzása!
2012. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Sola!
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akármelyik jó, ha nem vagy audiofil és vájtfülű akkor semmit sem fogsz észrevenni egy 30 ezres Sony között és egy legdrágább HTC között.


Nokia-ból meg a Lumia-k nem rosszak, Symbian-os telefonjai a szarok csak.

2012. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aha, értem, és kösz. Akkor nem bonyolítom túl.
2012. aug. 20. 20:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy rosszak, hanem hogy az említett Sony-knál rosszabb. És nem mellékesen kétszeresen túlárazott.
2012. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!