Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android frissítés?

Android frissítés?

Figyelt kérdés
Alcatel ot-995 ultra telefonom van. Tudom, hogy nemsokára jön az ics. mivel ez az első androidos telefonom, nem tudom, hogy miért jó, ha frissítem. Egyébként hogyan kell frissíteni? Kell valami program, vagy mi? Valaki leírná nekem részletesen? köszi :)

2012. aug. 21. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ilyen telefonom van. Mindenhol azt írják, hogy szeptemberben jön az ICS rá.


A frissítéshez kell egy program amit ingyenesen letölthetsz a telefon honlapjáról. One Touch Upgrade Q. 1.9.9.

Itt a link: [link]


Bekell dugni a telót, elinditani a programot és kiválasztani a nyelvet(nekem csak angol volt) és a telefont. Ok-t nyomsz. És már csinálja is.


Én ma csináltam. Nemtalált új verziót. de speckó ujrainditást kért. Kikelett venni az aksit majd visszarakni és aztuán ujraindítani.


Ja és nemtudom milyen szolgáltatónál vagy de T-nél nemcsinálják meg a boltban...


Remélem segítettem!

2012. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, segítettél. köszi :)
2012. aug. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!