Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel szeretném tenni a cyanogen...

Fel szeretném tenni a cyanogenmod9et. Ha véletlen nem jönne be, vagy valami hiba ütne be, hogyan tzudom visszatenni az eredeti 2.3.6ot?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2.3.6om van. Felfogom tenni a cyanogen9et.

A boot menüben van egy olyan, hogy wipe data/factory recet

ami elvileg visszaállítja az eredeti 2.3.6ot ha véletlen valami nem jön össze. Ez működni fog? Hogy tudnám megoldani ha már fennvan a cyanogen mod hogy visszategyem az eredetit?



2012. aug. 21. 15:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Melyik program kell pontosan? És amúgy ha már sikerült menteni az milyen formátumba fogja menteni? Tehát hogyan tudom majd visszatenni?
2012. aug. 21. 17:16
 12/22 Golan Trevize ***** válasza:

A ROM Manager kell neked. Itt van, hogy mit csinálj vele:


[link]


A backup az SD kártyán egy clockworkmod foldert, azon belül egy backup foldert. Ezen belül aktuális dátummal létrehoz még egy foldert, és ide fog mindent pakolni.

2012. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Igen ez az a program. Amit küldtél linket, ott beolvastam a qr kódot és az is ezt adta ki [link]

De csak egy sima menüt látok ebben a programban ami a képeken is van, egyáltalán nem hasonlít boot menüre, viszont ami ebben van backup rom az hibát ír ki :(

2012. aug. 21. 17:40
 14/22 Golan Trevize ***** válasza:
Amit az előző hosszászólásban írtam, azt végigcsináltad?
2012. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Megvan a program, tudom, hogy elvileg mit kéne vele csinálni. De folyton ezt a hibaüzenetet írja ki: An error occurred while attempting to run privileged commands!

De ebben semmi konkrét nincs arról, hogy mi a hiba...

Még egy picit kínlódok aztán keresek valami szakembert aki ért is hozzá :) Köszi szépen a segítséget :)

2012. aug. 21. 17:53
 16/22 Golan Trevize ***** válasza:
Vagy nincs megrootolva a telefonod, vagy nem adtál engedélyt a programanak.
2012. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy nem telefonom van hanem samsung yp-g70 tab. Lehet emiatt szivat. Vagy tudja a fene :D
2012. aug. 21. 17:54
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem rootoltam azt sem tudom hogyan kell.. És engedélyt sem kért úgyhogy nem is adtam.
2012. aug. 21. 17:55
 19/22 Golan Trevize ***** válasza:

Az mindegy, hogy telefon, vagy tablet.


Az a baja, hogy nincs megrootolva. Ebben viszont sajnos nem vagyok jártas.

2012. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Akkor megkeresem valami fórumban hogyan kell rootolni aztán lementem a jelenlegi szoftvert aztán azt is megkeresem egy blogban hogyan kell feltenni rá a cyanogen9et. Igazából csak 3 napja kezdtem ezzel foglalkozni szóval még nagyon az elején járok. De köszi mégegyszer a segítséged és az időd :)
2012. aug. 21. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!