Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam az...

Melyik mobilt válasszam az alábbiak közül (légyszi, minél többen írjatok véleményt)?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos nekem, hogy szép legyen, úgyhogy ezek voltak, amik megtetszettek, viszont nem nagyon értek a mobilokhoz, úgyhogy légyszi segítsetek, hogy melyik jobb stb.:


Blackberry 9790

Sony Xperia Tipo

Nokia Lumia 610


erről az oldalról kell választanom:

[link]


szóval, ha itt megnézitek, és szerintetek van, ami még jó, azt is írjátok meg légyszi :)

Köszi a segítséget


2012. aug. 25. 08:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jó, de mi az a WP7? És az Android? Ez valami program, mint a számítógépen a word? bocsi...
2012. aug. 27. 20:00
 12/16 anonim ***** válasza:
A WP7 az azt jelenti Windows Phone. És azt is oprendszer a telón meg az android is.
2012. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

aha... azt hiszem, értem :) köszi

Amúgy végül a Tipo lesz, anyukám szerint Nokiát nem, úgyhogy döntött helyettem is :P

2012. aug. 28. 09:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg anyukádnak hogy gratula hogy rávett téged hogy az legyen az mert én is azt mondtam hogy azt vedd!
2012. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi, hogy segítettetek
2012. aug. 29. 15:14
 16/16 anonim válasza:
Én azt olvastam ha Nokia Lumia900-nál jobb a 800 mivel h több dolgot tud a 800 attol függetlenül h az már régibb..
2012. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!