Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám ellenőrizni a...

Djballa kérdése:

Hogyan tudnám ellenőrizni a barátnőm sms-eit ugy hogy nem nyúlok a telefonjáoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék minden kimenő és bejövő sms-ről tudni amit küld vagy kap. segítsetek légyszives.

2012. aug. 27. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Éljen a bizalom! :)


Szerintem és remélem is, hogy nincs rá mód.

2012. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közöd hozzá? Ugye tudod hogy a féltékenységed oka a belső bizonytalanságod és hogy egy gyenge alak vagy? Gratulálok.
2012. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én ezt a kérdést szeretném elküldeni a kérdező barátnőjének, kedves GYIK látogatók, tudtok rá megoldást?
2012. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem levéltitoknak számít, amit ha megsértesz a törvény is bünteti.
2012. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
irigylem a barátodat, én is pont ilyen párt szeretnék, mint te....
2012. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A telefonjával pofonegyszerű, anélkül pedig reménytelen,hacsak nincs valami olyan eszméletlenül drága(hihetetlenül sok pénzbe kerülő) szuperszámítógéped,persze a megfelelő szoftverrel felvértezve,amivel -filmekbe illő módon - rá tudnál kapcsolódni a kedvesed telefonjára.


Amúgy mivel ilyet szoftvert kötve hiszem,hogy találsz(ezek nem olyan programok,amiket csak úgy feltesznek a netre, hogy egy közember letöltse magának házi használatra,egy kis magánnyomozósdi játék kedvéért),ezért 2 lehetőséged van:

1,) vagy megkérsz egy rendőr havert, hogy nyomozza,nyomoztassa le a telefon hívásait,kérje le megfelelő indokló levéllel a telefon szolgáltatójától a híváslistát,meg az sms-ek listáját(ha van ilyen ismerősöd,akkor ez nem gond)


2,) vagy beletörődsz,hogy nem megy...

2012. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A kedves kérdező az imént privátban írt nekem egy igen sértődött hangú üzenetet :P
2012. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te sehogy.
2012. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hé gyerekek ez nem a szerelem,szex kategória!
2012. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nos, valahogy le kell másolni a telefonszámot az ő SIM kártyájáról egy másik SIM kártyára. Egy telefonszámhoz két SIM kártya tartozik. Ezt úgy is hívják társkártya vagy ikerkártya.

Érteeed? :)))

2012. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!