Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes vennem még egy Nokia...

Érdemes vennem még egy Nokia N97 minit? (többi lent)

Figyelt kérdés

-Újonnan 50.000-ért

-Használt 25.000-ért

Megéri, vagy inkább gyűjtsek egy használt iPhone 4esre? (80.000)

Milyen okostelefont ajánlotok olyan 50 ezer környékén?



2012. aug. 27. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Szerintem várd meg a most érkező 5-ös iphone-t, az majd lenyomja a 4-es árát, és azt vedd meg.
2012. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is iPhone, de már kapsz 70ért is. én fél éve vettem 80-ért. maximum 5ezerrel fog lejjebb menni az ára, vagy még tán annyival se, mivel a 4S-hez képest elég nagy az árkülönbségük, ha elérik a 4S-ek a használt 100ezres árat, még a 70 ezres 4 akkor is egészen jó ajánlat.
2012. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha neked megfelel egy napos aksihasználat(cserélhetetlen aksival), akkor mindenképp vegyél szájfont. Én voltam a te helyzetedben, és egy Xperia x10 mellett döntöttem! És JÓL! Fontolóra venném a helyedben az almát!!
2012. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!