Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne tönkretenni a...

Hogyan lehetne tönkretenni a mobiltelefonomat? úghy hogy kivülröl ne láccos semmik rajta.

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát.. Ha garanciális javítás miatt kérdezed, akkor leírom egy személyes történetem.

Öcsém leverte az asztalról a telefonom, kívűlről semmi nem látszott, de nem kapcsolt be. Szétszedtem, hogy megnézzem nem-e tört el benne valami, de nem láttam semmi különöset, szóval elvittem a szolgáltatóhoz garanciális javításra. Feltűnt nekem, hogy nagyon sokáig van bent a telefonommal a dolgozó. Aztán kijött, és mondta, hogy nem ismeri fel a számítógép, viszont szétszedte, és talált benne ujjlenyomatot (az enyém), de kitisztította, hogy a gyártó ne vegye észre, hogy már volt szétszedve..

És szerencsére nem vette, egy hét múlva visszakaptam a telefonomat, és alaplapot cseréltek benne, mert nem tudták, hogy m ia baja az előzőnek..

Tehát egy leejtés is elég lehet. De ha nem garancia miatt, akkor miért kérded?

2012. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért kérdeném mwert aztmondták szüleim 2 honapja ha ez elromlik akkor kapok ujat.de esett le jopárszor ettol semmi baja.
2012. szept. 1. 00:12
 3/14 anonim ***** válasza:
kösd rá a 220-ra. Tuti siker, még akár ki is gyullad a végén xD
2012. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor szoftverfrissítés közben szakísd meg az USB kapcsolatot.
2012. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az nemjo ha kigyullad.meg softverezni nem tudok.amugy sony ericsosn vivaz u5i mobilrol van szó.
2012. szept. 1. 09:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a sok elkényeztetett, unatkozó kölyök...
2012. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az egy nagyon jó telefon. Örülj neki, hogyha van telefonod. Amúgy az is idő, hogy akkor elkezdj telefont nézni, és a szüleidet is belevezesd abba a kinézett telefonba, meg akkor idő is kell, mire megveszik, min 1 hét az egész, de az Isten nem ver bottal, majd akkor meg bagátol elromlik a másik, és vagy nem les telefonod vagy kapsz egy kis nokia 1616-os telót és kész.
2012. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy vivaz?? Olyat akartam régen... Ha kapsz újat, nekem adod? :D
2012. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szüleid biztos büszkék lesznek rád.
2012. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
iphone 4 et néztem ki magamnak.és bele is emntek ha ez elromlik.hiteles lenne hogy magátol elromlik mert karcmentes.mindig tokban hordtam és vettem rá mindik fóliát szoval angyon vigyáztam rá.odadni nem tudom emrt kak kapok ujat ha ez elromlik.
2012. szept. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!