Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megér a Sony...

Szerintetek megér a Sony Xperia U 60-70 ezret így hogy nem lehet memóriakártyát rakni bele? Ha nem kérlek mondjatok ilyen árban jobb telefonokat!

Figyelt kérdés
Zenehallgatásra, filmezésre, játékra, netezésre szóval kb. mindenre használnám.

2012. szept. 1. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy elég e Neked az 5,5 gb tárhelye, vagy nem. Mert ha elég, akkor a legjobb a kategóriájában, de ha nem elég, akkor az xperia sola az jobb választás, mert az bővíthető.
2012. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5,5 Gb tárhely? A T betűsnél azt olvastam hogy 4 Gb a belső memóriája :D Akkor mi az igazság?
2012. szept. 2. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia U-m van, 4 GB belső tárhelye van, ehhez hozzájön a telefon memóriája is, ami még 1,5 GB. Így jön ki a felhasználhatókból az 5,5 GB tárhely. Ebből lehet gazdálkodni, szerintem el lehet férni rajta, ha nem filmeket pakol rá az ember. Neked nem biztos hogy jó választás.
2012. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te meg vagy elégedve ezzel a telóval? Akadásmentes, stb.?
2012. szept. 2. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
maximálisan.Nekem nem akadt még meg.Bár csak 20 napja használom,eddig semmi probléma nem volt.
2012. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat akkor szerintem megveszem az U-t :D mindenkinek ment a zöld kéz :D
2012. szept. 3. 14:39
 7/9 A kérdező kommentje:
megvettem és nagyon király :D
2012. szept. 3. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Üdvözlünk az U társadalomban!:-)
2012. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:-D (már U-ról) :-)
2012. szept. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!