Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 vagy Alcatel...

Nokia Lumia 610 vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés
szerintetek melyiket érdemes megvenni?
2012. szept. 2. 15:24
 1/9 anonim válasza:
Nokia
2012. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Alcatel.Bár ezek közül én egyiket sem ajánlanám.
2012. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hanem teljesen egyértelmű, hogy OT-995.
2012. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az alcateltől kicsit tartok mert azt írják róla h nem éppen megbízható viszont papíron jobb mint a nokia
2012. szept. 2. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
ot-995. messze jobb.
2012. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

attól függ!

gyorsaságban hiába az android, ha a wp7 a nyerő. Procisebesség ide-vagy oda. Nokia normális külsővel rendelkezik, normális anyaghasználattal. oké, vannak appok, amik nem futnak el a rendszer miatt, sokkal stabilabb a wp7, mint bármely android.

Ha egyszerűen arra kell, hogy net, és semmi más nem számít, meg játékok hada, akkor alcatel....de én pl nem szeretem. Minden olyan gyártót mellőznék akik kínaiak. (legyen szó: Huawei, ZTE, Alcatel, stb)

2012. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha gond nélkül akarsz netezni akkor nagyon jó a nokia 610,ha sok illegális progit akarsz a telón akkor lehet jobb a 995.
2012. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Alcatellel szart se érsz. Leejted azt meghalt. Szar semmik. A nokiáról legalább lehet tudni, hogy jó minőségű és megbízható
2012. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért a Nokia még a mai napig strapa bíró telefonokat épít. Max a Lumia 800/900 az ami törékeny, mivel polikarbonátból van, de prémiumot ne nagyon ejtegessél le, vagy dobáljad. De pl én a 710-emet leejtettem, ami egy 610 kaliberű (külsőleg) készülék, és semmi baja, na nem hinném, hogy egy sarokra vagy egy pofára esést kibírna az Alcatel, és ha már leesett, nézzük meg a kettő készüléken látható sérülést...szerintem a Nokia valahogy jobban fest kopás terén..
2012. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!