Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony e. xperia mini pro...

A sony e. xperia mini pro elavultnak számít? Az jobb vagy a tipo?

Figyelt kérdés
a sony xperia tipo-t néztem ki, de ajánlották a mini prot ami ahogy nézem tényleg jobb. de nem tudom eldönteni, szerintetek? érdekelnének a vélemények.

2012. szept. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Xperia mini nem rossz bár szereintem tipon picit jobb.

Tipoba 800 mhz proci van mini-be meg 1ghz.

Ram ugyan úgy 512mb.

Belső ami külömbözik csak mini-be 320mb belső, tipóba 2,9gb belső memória. Én a Tipot javasolnám jobb frísebb android van rajta.

2012. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Én a Tipot javasolnám jobb frísebb android van rajta."


Nekem mini pro van, és Sony PC Companion 2.1-el frissíteni tudtam a hivatalos Android 4.04-re. Amúgy a Mini Pro hardveresen erősebb + még ott a billentyűzet.

2012. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mini pro-hoz általában mindig jár 2gb-os sd kártya és párezer ft-ért vehetsz egy 8-16 gigás kártyát is, és memória probléma megoldva.

A mini pro erősebb, mint a tipo, van billentyűzete és szerintem pillanatnyilag még nem számít elavultnak.

Nekem is ez van, mindenre jó...


[link]


itt egy tételes összehasonlítás

2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 4. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:

csak hogy nehogy valaki összekeveredjen:


2# " Sony PC Companion 2.1-el frissíteni tudtam a hivatalos Android 4.04-re" 2.1 ET NEM HISZEM ESETLEG 2.3.x-et frissíteted ics-re


egyébként xperia mini pro jobb!!!

2012. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!