Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani véleményt a...

Tudnátok mondani véleményt a HTC One X nevű készükéről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy normális telefont amit hosszú ideig használnék és amit elolvastam róla az nekem tetszik! A kijelzője talán kicsit nagy, de minden másban jó nekem! Van valakinek esetleg véleménye, hogy megéri ebben az árkategóriában stb? Az árukeresőben 125k-ért néztem! köszönöm! Minden vélemény sokat számít!

2012. szept. 3. 21:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha van rá pénzed... , egyébként ismerőseim szerint k*rvajó, nekem sajnos nincs rá lóvé.
2012. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem megy rajta a Gameloft. Pl: Gangstar, Asphalt 7, stb. Én emiatt nem veszem meg. Amúgy én is ezt választottam volna. Ráadásul a Sony Xperia S gyorsabb nála, pedig "csak" kétmagos.

http://www.youtube.com/watch?v=Pss7v45NJcM

2012. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ha játszani is szeretnél rajta, akkor ne ezt vedd, mert nagyon gyenge az üzemideje, ráadásul egy csomó jó játék nem fut rajta tegra 3 miatt.
2012. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tessék egy akku teszt: http://www.youtube.com/watch?v=P62628a76Gc


És igen az utolsó helyen lévő hox-ot nézd, mert az a 4 magos új fw-s htc, amit itthon is árulnak.

2012. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van ebben az árkategóriában amit tudnál ajánlani helyette?
2012. szept. 3. 23:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Sony Xperia S. de nem az előző vagyok
2012. szept. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ion jobbnak tűnik vagy tévedek?
2012. szept. 4. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
vedd a htc-t. Megmondom miért: Ez egy felsőkategóriás jól kiképzett telefon nagyon jó anyaghasználattal. A 4 mag elehet hogy lassabb(egyébként megjegyzendő: van egy 5. kissebb mag is benne csak ezt nem nagyon hírdetik. ez egyébként a teljes magok megközelítőleg 1,5 gigahertzen történő működésének harmadán tereli a biteket. És rengeteget spóról az üzi idővel) NÉzz meg egy htc desire hd-t az is mekkora nagy sztár telefon volt anno és vették is mind a cukrot (a htc fanok) annak ellenére hogy a hox fényévekkel alázza ezen a téren is. ez egy kardinális újítás volt a tajvani nagycégtől. BÁR! nem tagadom hogy lehet hogy az xperia s jobban spóról de a hox biztosan kibírja a 1,5-2 napig tartó használatot normál használast mellett amibe benne van zenehallgatás, netezés , könyvolvasás(min. fényerő mellett, és egy kis játék) PERSZE mindez módjával.Egyébként legyél akármennyire is függő a telóhasználattal biztos nem használnád egész nap ERGO nem merül le annyira hamar. Most leírhatnám még milyen jó jellemzői vannak de ezeket gondolom te is olvastad ha böngészel a mobilarénán. Ők eléggé szőrösszívüek mégis majdnem megadták a különösen ajánlott plecsnit. És miért csak majdnem? Mert drága volt anno nagyon. De ez minden htc-ra jellező. Ez egy elegáns telefon. És sokan szidják. De nem ismerik mert inkább samsungot vesznek. Sok programozó htc-t vesz direkt mert egy megbízható telefon gyönyörü felülettel.Nekem kifejezetten tetszik a sense. Én is azt fogok venni kártyafüggetlenül. Nincs ellenvetésem a sony -val kapcsolatban sem de inkább htc. Érintős telefonokban nagy tapasztalata van a cégnek. Nekem ez a véleményem
2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményedet! Hasznos amit mondtál, de ma vettem meg a Sony xperia ion nevű készüléket! Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! Igaz a Vibernél valamit elrontottam, de aktiváltam és most a telefonszámommal nem tudok belépni nem ad biztonsági kódot :S (ha tudsz segíteni elfogadom) de amúgy minden gyors és tök jó! :) és gyönyörű nagy a kijelzője!
2012. szept. 6. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:
bár nem kötözködés képpen htc-nek ,még nagyobb a kijelzője :) utána járok a problémának. És írok
2012. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!