Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni...

Melyiket érdemesebb megvenni Iphone 4s-t vagy Blackberry-t? És honnan? Hol lehet Iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
Nekem fényképezésre,videózásra,játékra és internetezésre kéne melyiket éri meg jobba? (15 vagyok)
2012. szept. 8. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Blackberry tulajként azt mondom neked az iPhone4s kell, vagy bármelyik másik android telefon (15 évesnek én egy strapabírót javasolok mint a Defy vagy a GO).


A BlackBerry onnan lenne neked érdekes ha üzenetküldésre és telefonálásra használnád a telefonod.


De a helyedben (ha ilyen felső kategóriás drága készüléket szeretnél) várnék a vásárlással még. Hamarosan kijön minden gyártó a maga új készülékével amik egyrészt jobbak lesznek, másrészt leviszik az árát a már piacon lévőknek (így a 4S-nek is ha történetesen még midig azt szeretnél)


A Nokia új felsőkategóriás Lumia készüléke például már megkapja a Pureview-et aminek köszönhetően a telefon simán versenyre tud kelni az olcsóbb digitális fényképezőkkel. Ilyen minőségre most még egyik készülék sem képes. Ha pedig még mindig vonz a BlackBerry 2013-ban érkezik az a készülékük ami még neked is érdekes lehet akár.

2012. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!