Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg a...

Melyik telefon éri meg a legjobban? (WP)

Figyelt kérdés
Samsung Omnia W, Samsung Omnia M, Samsung omnia 7 vagy Nokia Lumia 710

2012. szept. 12. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nokia. Már csak azért is, mert a wp az szoros együttműködésben áll a Nokiával. Így vannak dolgok, amiket csak a Nokia kap meg. Hiba van sok gyártó készülékén szintén valamilyen wp.


Böngészgesd ezt az oldalt: [link]

2012. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző voltam: HIÁBA VAN SOK GYÁRTÓ KÉSZÜLÉKÉN SZINTÉN VALAMILYEN WP


Gyorsan kijavítom, félreértések ne történjenek. :)))

2012. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Viszont a Samsungban meg vannak olyan pluszok, amik nincsenek a Nokiában. Vagy ez annyira nem számottevő?

2012. szept. 12. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez relatív. Kinek mi a fontos. Nekem csak ez feltűnt, azért is írtam a Nokiát. Nekem most egy lumia 900-am van, úgy találtam arra az oldalra, amit linkeltem neked. Nekem eddig fel sem tűnt, hogy vannak dolgok amiket csak a Nokia kap meg. Xd De én úgy tudom, hogy amik a Wp-s telefonon rajta vannak, azok rajta vannak a Nokiákon is. Azzal a különbséggel, hogy vannak dolgok amik csak a Nokiákon vannak, pont az együttműködés miatt. Ezért is élvez előnyt sok dologban a Nokia a többi gyártóval szemben a wp terén. Meg persze ott vannak az elve nokiás programok és technologiák... Én így tudom, de ha olvassa egy nálam jobban informált valaki, akkor az majd úgyis kijavít... Annyira nem is érdekel a dolog. Amiket nekem tud nyújtani a telefon, azok meg vannak rajta, benne. :) De ha a te szíved a Samsung felé húz, akkor válaszd azt. :) Vagy nézegesd a wp7 oldalát, vagy fórumokat, akkor sok mindent megtudsz. Én is így tudtam meg ezeket. Xd
2012. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még ez úgyis kicsit messzebb van...:)
2012. szept. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!