Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon érné meg a...

Milyen telefon érné meg a legjobban és ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Panasonic Eluga-t néztem de az drága nekem 15-16 éves vagyok nincsen annyi pénzem vagy esetleg LG Optimus L7-re gondoltam de nem tudom hogy az adreno 200 elég erős a mai játékokhoz pl.modern combat széria meg az igényesebb? a motorola milestone 3 az egész jo ár érték arányban de még nem kapni azt olvastam ez igaz? avgy alcatel ot-995? vagy sony ericsson xperia arc,arc s vagy motorola motoluxe ti melyiket venétek olyan 70 körülieket
2012. máj. 23. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S plus vagy xperia Ray. A Sony és a Samsung a legjobb.



Levantés

2012. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Samsungot semmiképp! Levantés ne tömd hülyeséggel a kérdezők fejét a Samsung mániáddal.


Mindenképp SE Arc S vagy Ray

2012. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és az lg L7 az annyira rossz? a sonyval hát nem tudom miért annyira jo? érveket tudtok rola mondani a ray kizárva mert kicsi a kijelzője
2012. máj. 23. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:

samsungot kerüld

az xperia arc s-t válaszd mert itt az a legjobb

2012. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nagy kijelző kell akkor mindenképp SE Arc S?


Hogy miért Sony("Sony Ericsson")?: A legjobb ár/érték/teljesitmény arányú telefonokat gyárt mind alsó-,közép- illetve felső kategóriában!

Egyszóval az egyik legjobb gyártó!!!

2012. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arc S.

És azért SE, amit már előttem elmondtak, hogy az SE gyártja a LEGJOBB ÁR/ÉRTÉK ARÁNYÚ telefonokat.

2012. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek Bambusszal !
2012. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem adreno200al laggol az angry birds....(qualcommMSM7227)
2012. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsungot nagy ívben kerüld! Nálunk majdnem az egész családnak az van (különböző fajtákban) és enyhén szólva sz*r!! Újraindul, szaggat az egész telefon, egy előnye van, hogy kalapácsokat lehet rajta tesztelni!
2012. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!