Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos kérdések. Segítség?

Androidos kérdések. Segítség?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne.

Az egyik az,hogy mitől van,hogy nem tudom az adnroidos telómon (samsung galaxy y) beállítani a google fiókom e-mail címét?

Kb két hónapja amikor megkaptam a telefont kínlódtam vele vagy másfél órát,utána beleuntam,s megadtam egy másik gmail-os e-mail címem,azt hiba nélkül sikerült beállítani.

A privát címemnél azt adja ki,hogy rossz jelszó,vagy felhasználónév..

A másik kérdésem,hogy tudtok -e olyan programot androidra,ami segítségével tudnék úgy jegyzetet létrehozni,hogy én rámondom a szöveget,az pedig hallás után bepötyögi ?

Köszi



2012. szept. 13. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elso kerdesre valoszinuleg az a valasz hogy tenyleg rossz a felhasznalonev es/vagy a jelszo. Ha masikkal mukodott rendesen akkor csak ez lehet a gond szerintem. Probalj meg egy factory reset-et es ugy beirni a privat fiokodat.


A masik pedig az hogy ilyen program nem nagyon van, de ICS alatt van olyan beviteli lehetoseg, hogy beszelsz es azt alakitja szovegge, de sajnos ez csak angolul (es par mas nyelven) mukodik, illetve a Galaxy Y-on nincs es nem is lesz ICS, max valami fozott ROM.

2012. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A jelszót és a felhasználónevet is tuti,hogy jól írom,hiszen telóról netezek,simán be tudok lépni a gmail fiókomba..
2012. szept. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!