Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 8900 VÉGLEG KUKA?

Blackberry 8900 VÉGLEG KUKA?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik hozzáértők, vagy ők is voltak már hasonló cipőben, esetleg rendelkeznek Blackberryvel. A problémám az, hogy van egy Blackberry 8900-asom, de nem működik. Ha felteszem töltőre a kis lámpája pirosan világít, de a kijelző fekete marad. Kicsit nyomogattam a bekapcsoló gombot nemrég, egy pillanatra bevillant a fehér háttér a kis töltő ikonnal, de ennyi. Ha laptopra teszem, meg se mozdul, a gép sem ismeri fel, gépről sem tudok semmit csinálni rajta. Régebben (amikor még működött) sokszor kiírt valami Java Script-es szöveget (nem tudom biztosan, nem vagyok nagy telefonguru). A kérdésem az lenne, hogy mi lehet a gond? Ha szervíz, akkor nagyjából mennyit kérhetnek majd a javításáért? Egyáltalán érdemes megcsináltatni? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. szept. 14. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akku csere?
2012. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy csak ennyi lehet a baja?
2012. szept. 15. 11:12
 3/12 anonim válasza:
Hm...lehet hogy az OS-el van baj,nekem is volt hasonló gondom,találtam egy fórumot ahol követtem a leírást és sikerült helyrehoznom a hibát. [link]
2012. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat!:) Meg tudnad mondani, hogy mi az az OS?:$ Meg fogom nezni majd a forumot, amit kuldtel ha gephez jutok, azt is koszi!:)
2012. szept. 15. 19:54
 5/12 anonim válasza:
Az az Operation System vagyis az operációs rendszer.Lehet abba hibásodott meg valami és nem tud betöltődni.Nem hinném hogy a készülékkel van baj.Remélem segítettem :D
2012. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, koszi!:)
2012. szept. 16. 10:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi van a készülékkel, mert most meg a gombjai nem akarnak engedelmeskedni. Se a feloldó, se semelyik másik...:(
2012. szept. 16. 14:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja es a software se jo elvileg, amit most tettunk ra. Tud valaki olyan linket, ahonnan le lehet szedni, mert azt irja, hogy nem jo.
2012. szept. 16. 16:12
 9/12 anonim válasza:
A hivatalos oldaláról szedd le a Blackberry Desktop Software-t és instaláld fel a gépre,majd azon keresztül próbáld rátenni az op-rendszert.A 8900-on futnia kell a 6-es op rendszernek de ha gondok vannak vele akkor próbálkozz az ötössel,neked melyik van most rajta?
2012. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bocsi,rosszul írtam,CSAK az ötös OP rendszer megy rajta,lehet te a hatost tetted rá és azért szórakoznak a gombjai.A hatos rendszerhez több memória kell ami a 8900-ban nincs meg hogy simán fusson rajta.Remélem segítettem valamit.
2012. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!