Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 8900 VÉGLEG KUKA?

Blackberry 8900 VÉGLEG KUKA?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik hozzáértők, vagy ők is voltak már hasonló cipőben, esetleg rendelkeznek Blackberryvel. A problémám az, hogy van egy Blackberry 8900-asom, de nem működik. Ha felteszem töltőre a kis lámpája pirosan világít, de a kijelző fekete marad. Kicsit nyomogattam a bekapcsoló gombot nemrég, egy pillanatra bevillant a fehér háttér a kis töltő ikonnal, de ennyi. Ha laptopra teszem, meg se mozdul, a gép sem ismeri fel, gépről sem tudok semmit csinálni rajta. Régebben (amikor még működött) sokszor kiírt valami Java Script-es szöveget (nem tudom biztosan, nem vagyok nagy telefonguru). A kérdésem az lenne, hogy mi lehet a gond? Ha szervíz, akkor nagyjából mennyit kérhetnek majd a javításáért? Egyáltalán érdemes megcsináltatni? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. szept. 14. 19:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most az 5os van rajta, de sajnos ezzel sem megy, am mar azert tobb mindent latni a kijelzon, viszont meg mindig erzeketlen a billentyuzete...kezdem azt hinni, hogy igazabol a gombokkal van baj. Ez nem lehet? Es koszi a valaszt ismet!:)))
2012. szept. 21. 00:13
 12/12 anonim válasza:
vagy nem érintkezik valami megfelelően benne.szerintem vidd el egy szervizbe hogy legalább mondják meg mi a gond vele.
2012. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!