Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám (ha lehetséges)...

Hogy tudnám (ha lehetséges) azt megcsinálni, hogy amikor egy játékot wifivel kell letölteni, jó legyen neki a 3G?

Figyelt kérdés

Itt saját,alapjáraton rajta lévő játékról van szó,aminek megvolt ez a része csak memóriakártya elromlása miatt csak az apk. maradt meg és kéne az sd fájl is.

Tudom,hogy azután,hogy felkínálja,hogy letőltés és arra rámegyek majd a wifinél vissza lépek akkor jónak kéne,hogy legyen de,ez csak a letöltött játéknál működik.

(Android xperia play)



2012. szept. 15. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát most wifivel működik, de 3G-vel nem megy a játék? Vagy csak a letöltés nem megy?

Mi működik csak a letöltött játéknál?

2012. szept. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A letőltéshez kell net de ez a játék alapjáraton rajta volt a telefonon így a netről utólag leszedett játékkal ellentétben nem engedi a wifis leszedést.
2012. szept. 18. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha.

És ha újra letöltöd a marketről akkor nem tudod wifivel csak 3G-vel? Ez fura, pont fordítva szokott lenni.

2012. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először írtam jól,a 3G nem engedi pedig nekem az lenne a jobb.
2012. szept. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!