Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola? Alcatel...

Sony xperia sola? Alcatel OT-995? Nokia Lumia 610 vagy 710?

Figyelt kérdés
Telefonvétel előtt vagyok és nem tudok dönteni ezek közül. Légyszi segítsetek melyik néz ki jobban melyik tud többet és mit irigyelnének majd? :D

2012. szept. 15. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 710
2012. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem hogy miért?
2012. szept. 15. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy androidos telefont szeretnél vagy WP7-est. Előbbi esetén a Sola, utóbbinál pedig a 710 lenne a nyerő választás.
2012. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Solat vennék, mert pont tökéletes :-) Gyors, nem akad, szép, jó telefon.
2012. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lumia még gyorsabb. És könnyebb kezelni, letisztult, kézre álló, sok hasznos és előnyös appal az élen.
2012. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a sola-t ajánlom, ha meg wp kell akkor a 710-est.
2012. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na hát én lány vagyok és nem tudom mi a külömbség a wp7-snél és az androidos telefonoknál. Ezt kifejtenétek bővebben? Akkor eddig a 710 vagy a sola.
2012. szept. 16. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

WP7= Windows Phone 7. Egy beton stabil rendszer, ami ráadásul a leggyorsabb telefonos operációs rendszer. Semmi köze nincsen az asztali Windows-hoz. Mivel a Nokia megjelent, mint wp7 készülék gyártó, így elég komoly szolgáltatásrendszer épült ki szűk 1 év alatt. A rendszer nem akad, nem fagy, de sokan azért utálják - mert windows szó van a nevében - mert hiányosságok vannak a rendszerben....android felhasználók szerint. Pontosan ugyan olyan zárt, mint az iPhone, ergo nincs file küldés Bluetoothon csak bt headsettel lehet párosítani, meg az eőző telefonodfal névjegy szinkronizálás szempontjából, és nincs olyan, hogy jó ez a zene, feldobom a telefonra. Kell hozzá egy szinkronizáló program, amin keresztül felteszed. Ez olya, mint az Apple-nél az iTunes, csak itt Zune-nak hívják.

Ha lány vagy akkor gondolom nem érdekel, hogy milyen durva grafikája van egyes játékoknak, vagy milyen kijelzője van (hogy pentile matrixos-e vagy sem).

Van itt is Store amit itt Marketpalace-nak/Piactérnek neveznek. Jövője van ennek a telefonnak. Közösségi oldalak bele vannak integrálva a rendszerbe, tehát kiveszed a dobozból, bekapcsolod és az üzeneteknél bejelentkezel és mehet a csevegés fb-n a barátokkal, vagy a kapcsolatok csempénél az ismerősök fb bejegyzései.

Androidrol csak annyit mondok, hogy szabadabb rendszer. Azt állítasz be amit akarsz. Azt töltesz le, amit akarsz, de ennek megvan a maga hátránya. Pl, hogy egy idő után akadni fog, és a gyötrelmes frissítés után, amit a Sony általában összecsap, könnyen fagyhat.

Mielött megvennéd, próbáld ki mind a kettőt, és utána hozz döntést.

2012. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
android
2012. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!