Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7 vagy Android?

Adam2001 kérdése:

Windows Phone 7 vagy Android?

Figyelt kérdés

Szerintetek, melyik a jobb op. rendszer?

Nem azt kérdezem, hogy melyikre vannak jobb programok...

Hanem, melyik kényelmesebb, melyik néz ki jobban stb...

Én Windows párti vagyok, mert nekem az android sokszor lefagyott...



2012. szept. 17. 17:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ha valóban nem számítanak az alkalmazások, akkor egyértelműen Windows Phone. Sokkal letisztultabb, gyorsabb, egyszerűbb és ezerszer jobban kezelhető, mint a droid.
2012. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Windows Phone 7 (én is csalódtam az Androidban).
2012. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok...

A WP7 nagyon jó, szép, könnyen kezelhető. Android is jó, ha az alkalmazásokat nézzük, de sokszor lefagyott. (nekem, 2 haveromnak, és apámnak is.)

2012. szept. 17. 17:10
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha az Androidot személyreszabod megjelenésileg, akkor elég szépen tud kinézni, de ha tetszik a wp7, akkor egyértelmű.

Lehet, hogy olcsó készüléket vettél, és azért fagyott le.

2012. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
hát van pár wp7-es telefonnal rendelkező ismerősöm, és mindenki szidja, nem lehet vele semmit csinálni, és térnek át a droidra. szerintem a zöld kis robot a nyerő:)
2012. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az tény,hogy a WP7-et nem kis menő tiniknek találták ki!Én 31 éves vagyok nem volt Droidom de nem is lesz sose!Nekem fontos a gyors,gördülékeny rendszer!


Az előző válaszolónak meg csak annyit mondanék,hogy lehet,hogy a haverjaid nem érdeklődték meg,hogy mi jár a WP7-el ha azt választják.Ja igen és az Androiddal meg vannak elégedve?Fagyás nincs stb?A testreszabhatóság ára a stabilitás ezt mindenki tudja de lehet a haverjaid nem!

2012. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6

fagyás nincs, de 2 naponta adok egy restartot a telefonnak, igaz custom rom van rajt, így kell is neki.

X8-am van, ami nem mai telefon(2010-es) de ezzel vagyok úgy hogy koppra kihasználom, igaz ez köszönhető a gyenge hw-nek is.

Na a wp7-en mi van? Bluetooth nem használható(tehát van, de mégsincs), játékokat és egyéb progikat csak úgy tudod feltenni, ha jailbreak-eled, és számomra itt bukott e a dolog, mert az, hogy én androidon bepipálom az ismeretlen forrásokat, bűrmit feltehetek, amihez nem kell root, de így is jó vagyok vele.

egy mostani androidos telefon már megpakolva sem lassú, nem akad, volt kezembe nem is egy.

igaz a wp7 tényleg nem akad, nem fagy, de szerintem annak aki nem telefonálásra vesz egy telefont, hanem használja is, jobb az android

2012. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem se fagy soha..
2012. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#7

Összekeverted a WP7-et az iOS-el..


Én Android felhasználó vagyok, és a személyreszabhatóságot nem cseréltem el stabilitásra, mert még mindig stabil a telefonomon a rendszer, és nem is laggol, pedig 2011-es modell.

A WP7 1 stabil rendszer. Körülbelül a Lumia 900 tud annyit, mint 1 Galaxy Mini, mert appok nincsenek rá úgy, stb stb.. Csak annyi a különbség, hogy a WP7 ugye nem fagy össze-vissza.

2012. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A droidosok mindig az appokkal jönnek!Nem értem?!Most mi a különbség a 600.000 és a 60.000 alkalmazás között?A felhasználók többsége 20-30 alkalmazást használ és azt sem mindennap.Én a 60.000-ből biztos megtalálom azt a 20-30 alkalmazást ami kell!Az alkalmazásokon nem a játékokat értem!


Kedves előző válaszoló,légyszives mondj nekem olyan alkalmazásokat ami a WP piactéren nincs de a Play-en van és haszna,hasznos is van!Várom a válaszodat!

2012. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!