Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia u mobiltelefon?

Panini kérdése:

Sony xperia u mobiltelefon?

Figyelt kérdés
véleményeket szeretnék kérni az említett készülékről. előre is köszönöm.

2012. szept. 17. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Használtan jelenleg elég jó vétel 40-45e Ft közötti áron. Nem tudom, mire lennél kíváncsi pontosan?
2012. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Sőt, újan is árulnak annyiért.

2012. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
őszintén szólva nincs nagy jártasságom a smartphone-ok világában. mostanság kezdtem el nézelődni, ha esetleg a régi telóm felmondaná a szolgálatot. ezt néztem ki másodjára és csak annyira lennék kíváncsi, h megéri-e a pénzét. a samsung galaxy ace volt az első kiszemelt, de utánaolvasva arra nem lenne érdemes beruházni. lényegében nincsen konkrét kérdésem, csak tapasztalatokat, véleményeket várok:)
2012. szept. 17. 23:26
 4/11 A kérdező kommentje:
valóban, köszönöm a linket! most sajnálom életemben először, h telenoros vagyok..:D
2012. szept. 17. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A következő negatívumokat lehet róla olvasni: Kikapcsolhatatlan és zavaró a világító csík, lötyög a cserélhető talp, kevés a nem bővíthető memóriája.


Tapasztalataim: Valóban kikapcsolhatatlan, de egy nap alatt megszoktam, egyáltalán nem lötyög a talp, bár hozzáteszem, nem is cseréltem soha, végül én elférek 5,5GB tárhelyen, más telefonon sem használtam többet.


Én csak ajánlani tudom, gyors, szép, megbízható, elfér a zsebben, könnyű, bár nekem negatívum, hogy nem tapad a nanopadhoz a gumi-műanyag keverék....

2012. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is teljesen elégedett vagyok vele, a legjobb a kategóriájában, és engem abszolút nem zavar az alsó csík, és nem lötyög az alja, csak ajánlani tudom.
2012. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mit is jelent egészen pontosan, hogy kikapcsolhatatlan? :)
2012. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csík kikapcsolhatatlan. Akkor világít pl. ha belépsz a galériába stb. Biztos valamennyire meríti az is az akkut. Nekem U-m van, ilyen funkciót max akkor raktam volna bele, ha az akku bírná 2 hétig. De örülök ha 2 nap, bár sokat használom.
2012. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, az alsó csík világítása kikapcsolható!, igaz nem gyárilag hanem egy alkalmazással: "Screen Filter" a neve, és kedves kérdező ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot: [link] első oldalán mindent megtalálsz. :)
2012. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!