Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 6-al lehet majd függetlení...

IOS 6-al lehet majd függetleníteni a telómat?

Figyelt kérdés
Van egy Kanada Bell Mobility függő iPhone 4-em iOS 4.3.5-tel, és 04.11.08-as bb-vel, mivel downgrade-elve lett. Na most ha 19-én kiadják az iOS 6.0-t, és rámegyek a letöltés és frissítésre, akkor ugye frissül a baseband és a szoftver is. Na most akkor majd fogom tudni használni magyar sim kártyával? Mikor lesz hozzá gevey? Érdemes felfrissíteni? Én úgy tudom hogy 04.12.02-re fogja frissíteni a basebandet, de a lényeg, hogy tudjam használni függetlenként. Megoldható?
2012. szept. 18. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, sőt itt egy táblázat, hogy mennyi mindent nem fog engedni az iOS 6 az iPhone 4-n. Nekem is ez van, kénytelen leszek váltani, pedig megmondom őszintén többet vártam az iPhone 5-től. Sőt, külsőre nekem a 4 és a 4S jobban is tetszik, de rengeteg újítást megvonnak tőlünk.


[link]

2012. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is adnak ki hozzá gevey-t, vagy valami függetlenítési mód nem lehetséges?
2012. szept. 18. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de holnap megtudjuk. Figyeld a szifont, az iphonehungaryt, és a többit, esetleg írj a facebookon a szifonnak, nekem mindig segítenek, de nem hiszem, hogy lehetséges lenne amit szeretnél.
2012. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvonni semmit nem fognak iphone 4-től, csak nem kapja meg az összes új funkciót, azért nagy különbség. A 3D-s térkép érthető is, hiszen nem bírná el. Gevey meg valószínűleg jönni fog, eddig is jött mindig. A szoftveres függetlenítés meg majd akkor lehetséges ha lesz jailbrake, mert akkor vagy kiadnak egy új ultran0wot, ami támogatni fogja az új basebandet, vagy csinálsz egy custom fw-t, amiben beállítod, hogy ne frissítsen basebandet, és akkor úgy függetleníted. (Sn0wbreeze soha nem frissít basebandet)
2012. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó, de most itt nem az a kérdés, h mit fog tudni i4-en az ios6. amúgy nyilván ahogy egyből jól működő jailbreak se lesz ios6ra, függetlenítés sem...persze 2-3 hét, és elképzelhető, hogy lesz, de szerintem addig ne frissíts, ameddig nem lesz rá megoldás, mert az tuti, hogyha frissíted, akkor nem fogod tudni használni.
2012. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!