Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagyok T-Mobile előfizető,...

Nem vagyok T-Mobile előfizető, hogyan tudok mégis regisztrálni az oldalukra, hogy tudjak vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Webshop vásárláshoz NEM kell regisztrálni-csak kiválasztod a készüléket és a csomagot megadod a szerződéshez szükséges adatokat és kész!

Később a megrendeléssel kapcsolatos információkhoz a rendeléskor leadott adatokkal tudsz belépni a MyThome profilba(úgy is mondhatjuk rendeléskor automatikusan beregisztrál a rendszer).

2012. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek szerint ameddig nem leszek T-s, addig nem lehet. Érdekes.
2012. szept. 21. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet! Nem azt írtam hogy nem lehet!

Készülékcsomag vásárlás regisztráció nélkül is lehetséges nem kell sem regisztrálni sem T-s ügyfélnek lenni.

A vásárlás során kattints arra a lehetőségre hogy új ügyfél és továbblép ezek után kell megadni a személyes adataidat majd értelme szerűen folytatni ahogy a rendszer kéri!

2012. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!