Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995, segít valaki?

Alcatel OT 995, segít valaki?

Figyelt kérdés

végül úgy döntöttem,hogy a lumia 710 helyett ezt veszem már csak a bővíthetőség miatt is..viszont lenne 1-2 kérdésem a telefon tulajdonságaival kapcsolatban:

[link]

itt néztem/olvastam az infókat..


Frekvenciasávok GSM 850/1800/1900 MHz

UMTS 900/2100 MHz

a lumia-nál több sáv van...akkor abban jobb?


Prediktív szövegbevitel van:

ez micsoda?mert a 710-nél azt olvastam hogy van de nem magyar nyelvű


ugye itt van wifi...behozhatom vele pl a www.mousebreaker.com-ot és játszhatok ott bármelyik játékkal? mert úgy tudom,hogy ez támogatja a flasht!



2012. szept. 19. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

frekvencia: ebben nem vagyok szakértő, de szerintem nem számít

predekív vagy mi: nem szempont, utólag megoldható pl SwiftKey 3 billentyűzettel (az van nekem is) luminánál már jó kérdés..

flash? támogatja, de nem igazán fogsz játszogatni, de szinte bármilyen videós oldalt tudsz nézni... pl indavideó, vimeo, stb... meg sok előnye van.


Jah, és úgy magában már az android jobb mint a wp7 (szerintem, mert pl: ez testreszabhatóbb...)


Szerintem jó döntés az ot995 :)

2012. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem és a frissítések ingyen elérhetőek? értem ezt a 4.0-ás android oprendszerre ami jelenleg a legújabb...
2012. szept. 19. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
nem a 4.0 legújabb ,hanem a jelly bean 4.1 :)
2012. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés és hogyan lehet rátenni?
2012. szept. 19. 22:44
 5/5 anonim válasza:
Szeptember végéig kijön rá és beállításokból frissítheted.
2012. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!