Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes meg venni...

Zhang Xin kérdése:

Szerintetek érdemes meg venni az IPhone 4,4s vagy 5 verziókat vagy vegyek másikat? Még milyen telefonokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
iPhone 4-től megéri iPhone-t venni.Ha van pénzed mindenképp 5-t vegyél.Ha nincs 4-et vagy 4S-t.Egy iPhone 4 tulaj.Ha kérdésed van nyugodtan kérdez :D
2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem 4S van, arról biztosan nem váltok 5-re. Az 5 iOS6 oprendszerrel jött ki, ami nekem szintén negatívum. De kinek mi a jó. Nézz utána az iOS 5 és 6 közti különbségeknek, hogy melyik elégíti ki az igényeidet. Hardverileg szerintem az 5 túlzás, már a 4S is :) Ár érték arányban szerintem a 4S-el jársz jól, pláne hogy le fog esni az ára, amint kapható lesz az 5.
2012. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. :)
2012. szept. 25. 15:22
 4/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy androidosat. Szerintem az összes iphone egy rakás sz.r. De ez csak magánvélemény.
2012. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az Iphone egy rakás sz..r.Bármilyen programot vagy játékot,zenei és egyéb tartalmat akarsz a telefonra azt mind a Marketről tudod leszedni.Nem ad semmit ingyen az Iphone.Egy androidos telefon értem én a HTC alatt vagy a SAMSUNG S széria alatt a (saját)szoftverfrissítéstől kezdve bármely programot és egyéb használatos dolgot ingyen el tudod érni akár számítógép akár telefon használatával.Nem kell a saját Marketplace programját telepítgetned.Megtetszik egy csengőhang vagy akár egy játék?Bárhonnan leszedheted és ingyenesen telepítheted használhatod.Nem utolsó sorban pedig az Iphone legalább 1 1/2 szerese az androidos telefonárakhoz képest.Ezért én nem is használnák IPHOST....
2012. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja a sok Androidosnak minden ingyen kéne..Én nem sajnálom a 200 forintot egy alkalmazásra...-.-
2012. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!