Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvárni a 2 magos...

Érdemes megvárni a 2 magos telefonokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy HTC Desire s-et, és most meg is van rá a pénzem, viszont sok helyen írják, hogy jönnek a 2 magos telefonok, és elbizonytalanodtam, hogy várjam-e meg?


Érdemes ezeket megvárni?

És hogy lesz kihasználva a 2 mag, ill. a SGS2-ben az 1Gb ram?

Sokat gondolkoztam, hogy mi fog kihasználni 2 magot játékon kívül?

Illetve mennyibe fognak kerülni átlagba az ilyen csúcstelefonok?


Előre is köszönöm.


2011. ápr. 25. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Most egyenként fogok minden kérdésre válaszolni

Igen megéri megvárni

Sokkal gyorsabbak lesznek a telefonok, viszont az akksit gyorsabban merítik

Internet is kihasználja azért a két magot ( Gyorsabban fog betöltődni mint egy asztali gépen )

160 ezer forintnál többe. Bár az SGS 2 a német amazonon 545 euro ( 144 ezer forint ), ami mondhatjuk úgyis majdnem egyárban van az Iphone 3-mal vagy nem tom mihez hasonlítsam

2011. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ma már nem sokat ad az a 2 mag. Vegyük példának az iPhone 3GS-t. 600Mhz processzor és mégis olyan gyors, mint a sima Desire (1 Ghz). Először szerintem jussunk el arra a szintre, hogy MINDEN telefonra legyen olyan jól optimalizálva az Android, mint az iOS. Tényleg nagy dolog meg minden, hogy nekem már x magos a mobilom processzora, de mit ér, ha a haver iPhone4-e olyan gyors mint az enyém. Nem vagyok i fan, de azért az apple-nek sikerült 3 éve olyan dolgot szinte tökéletesen megoldani szoftveresen, amit másoknak csak most sikerült hardveresen. Véleményem az, hogy (1.) érdemes megvárni, csak rohadt felesleges, mivel addigra már jönnek még jobb telefonok. A magkihasználásról (2. 3.) szerintem elmondtam azt amit gondolok. A telefonok ára és tudása egyre nőni fog. Olyan 160k lesz az ára. Mondjuk nem értem, hogy minek kell májerkodni. Tudom, hogy sokszor elhangzott mindenhol, de gondolj bele: iPhone4 --> 160k (játék, telefon, egyéb). iTouch --> 50k (játék, egyéb) + Vodafone 540 (telefon). Nem a témához tartozik tényleg. De nem értem, hogy mi a fenének kell egyáltalán valakinek 2 magos telefon?? Csak azért mert van rá pénze és akkor már kell?? A Desire S egy tökéletes telefon. EKS :D
2011. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!