Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Ray VS Neo?

Sony Ericsson Xperia Ray VS Neo?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg? Ray teljesen ugyan az mint a Neo de pl a képernyője kisebb,nincs hdmi,de szebb a kijelzője és kézre fekvő..De a Neo tud hdmi-t ,nagyobb kijelző de nem annyira szép...Játékra kellene főképp ..Ray-el is lehet ugyan olyan jól játszani pl Dead Space-t vagy bármilyen játékot?Vagy dobjak még hozzá 6K-t és vegyek Neo-t?
2012. szept. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Neo
2012. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Indoklást is kérhetek?
2012. szept. 24. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban néz ki, stílusosabb, nagyobb kijelző.
2012. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vedd a ray-t, mert jobb az anyaghasználata, szebb a kijelzője, és elegánsabb.
2012. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen erről hallottam hogy az anyaghasználata nagyon jó.Tényleg vasból van?Ja és láttam olyan vidit hogy Ray-el játszott TV-re csatlakoztatva.Ezt hogyan lehet megoldani?
2012. szept. 24. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
HD TV + HDMI csatlakozó
2012. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolvan de cseszheted ha a teló nem HDMI-s
2012. szept. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!