Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25. 000ért vegyek Ipod touch 2-t?

25. 000ért vegyek Ipod touch 2-t?

Figyelt kérdés
Hello! Tesóm akar nekem eladni egyet! 25k-ért.. Megéri ez? Használt, de jó állapotú, gari nincs rajta! És miket tud? az érdekelne hogy pl. proci milyen benne.

2012. szept. 27. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha kihagyod.
2012. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 körül megy hardveraprón.
2012. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát vagy 10k-val olcsóbban vehetek egyet.. Értem, és miket tud? tehát mondható "erősnek" játékok mennek rajta jók (szép grafikával stb..) nem?
2012. szept. 27. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem erős. Még a jól optimalizált rendszer ellenére is akad pl. a Fruit ninja, a Need For Speed játékok, a kijelzője se szép, a hangszórója nagyon gyenge, nekem volt 2 darab is. Pozitívum a magas hangerő fülhallgatóval, és az anyaghasználat.
2012. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp touch kell, szerintem a 4-es alatt nincs értelme, olyan szinten elvault a többi.


Itt nézelődj: [link]

2012. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Esetleg tudtok jo telefonokat, amit jatekra hasznalnek, es youtube-os videok nezegetesere?

20-25k-ert.. Android, vagy iOS op. rendszerrel! Kissebb vagy kozep grafikas jatekok azert fussanak rajta! A samsung galaxy Y az milyen telefon? Az birna a dolgokat?

2012. szept. 27. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtős! Samsungot S2 alatt ne.
2012. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!