Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van az iPhone 5-nél jobb telefon?

Van az iPhone 5-nél jobb telefon?

Figyelt kérdés

érdemes szerintetek most vennem egyet?

úgy halottam hogy az IOS6 nagyon el lett rontva, kopik a fekete színű, a térkép egy rakás semmi,drága, és nehézkes ékezetes betüket beütni. de nem ismerek nála jobb (elvieg minőségi telót). 18F i4 em van.



2012. szept. 30. 14:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Van, nem is egy.


De maradj inkább még a mostanidnál, ez nem lett egy jó darab...

2012. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet megmondani. nincs jobb, meg nem jobb.


olyan van, ami annyira egy szinten van vele, hogy ott már nincs mellényúlás, csak a szubjektív dolgok döntetek. kinek ez, kinek az.


ilyen telók: one x, xperia ion, xperia T, s3, lumia 920

2012. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
S3 és a lumnia 920 szerintem jobbak. Ár-érték arányban biztosan, de amúgy is...
2012. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
minek egy i4-et rögtön cserélni i5re?
2012. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Relatív.

Hardveresen sosem volt az iPhone a legjobb, már megjelenés napján sem. Persze nem szar, iPhone 5-be is a proci nem rossz, de pl. kijelző még mindig csak 4"-es, lehetett volna 4,3", felbontás nem tudom miért nem lehetett 1280x720, stb.

A térkép tényleg nagyon szar, meg nem lett akkora fejlődés az előzőhöz képest, konkrétan csak nagyobb a kijelző, meg kicsit újabb hardver.

Ha megéri neked ~250k-t akkor cseréld le, de 100-150-nél többet semmiképp sem ér.

2012. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
Egyetértek a #3. válaszadóval.
2012. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
papíron leggyorsabb telefon most, de igazából ezek csak ilyen nagyon kis különbségek, nem vennél észre különbséget. hardver meg nem mind1, szóval ez tényleg használatfüggő, kinek mi a legjobb telefon. a térkép oké, hogy szar, de én idáig sem használtam(nekem is i4-em van), fenn volt navigon vagy igo, azok igazi navigációs szoftverek, nem ilyen "próbálkozás". én is azt mondanám, hogy i4 szerintem tökéletesen kiszolgál még legalább 1 évig, ha tehetném, én is lumia 920-ra váltanék, de majd fogok is, valamikor jövőre.
2012. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
iphone5-nél egy samsung galaxy s2 sokkal jobb.....
2012. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Multigod97 ***** válasza:
64%

Hát gratulálok neked, most ez sztem azt sem tudod miket beszélsz. Amúgy a négy csúcsmobil az a iPhone 5, S3, One X, Lumia 920.

Ezen nincs igazából mit vitarkozni. Ezek közül az iPhone hardveresen semmivel nem nyújt kevesebbet, mint mondjuk egy S3 (oké, nem tud olyat, hogy ha nem néznek rá, elalszik a képernyője, de sztem ez egy teljesen fölösleges feature). A másik tény az, hogy két giga RAM ide quad-core oda az iPhone a leggyorsabb telefon most, és ez nem ott látszik meg, hogy a menüben milyen a lapozás, hanem nagy grafikájú játékokon. Emellett a maps egyeltalán nem szar, legalábbis magyarországon semmi baj nincs vele, csak, ha 3D-ben nézzük a 2D-s térképet, elcsúszik egy kicsit). Igaz, hogy nem tud még annyit, mint egy google maps, de ez nagyon gyorsan be lesz hozva. És végül én azt gondolom, hogy az iOS teszi csúcsmodellé, lehet mondani, hogy olyan zárt meg milyen szar, de amíg tartósan ki nem próbáltad, addig nem beszélj róla. Vannak olyan dolgok, amiket nem sorolsz fel, hogyha megkérdezik tőled, hogy mi jó az iOS-ben, mert kicsi vagy jelentéktelen, de a sok ilyen kis dolog összeadódik, és ettől lesz felhasználóbarát

2012. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
S3 van..és imádom!!!
2012. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!