Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart 2 telefonról...

Vodafone Smart 2 telefonról vélemények? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy ilyen típusú okos telefont. Az ára miatt fogott meg. Pont azt tudja, amit kell. Tudnék rajta filmet nézni,netezni,appokat futtatni,talán 1-2 kisebb "gépigényű" játékot is tolni. Az a kérdésem, hogy mennyire bírja az appokat és magáról a telefonról mi a véleményetek. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat. Fontos lenne!

2012. okt. 1. 21:43
 1/6 anonim válasza:
Szerintem filmekre teljesen alkalmatlan ez a 3,2 inches kijelző. Megnézel 1-et 2-őt és megutálod. Kevés a memória, hiába teszed majd át őket az SD-re pikk-pakk megtelik majd így is mivel valaminek muszáj a telóban is maradnia. Kb ami elfut majd rajta az a fruit ninja meg az angry birds. Én ezeket is kétségesnek tartok, de egy picit is komolyabb játékok meg kilőve. Ha olcsón akarsz telefont vedd meg, ha meg szeretnéd kihasználni amit tud akkor válogass a 80-90 ezres kategóriában, bár szerintem azok se valami nagy számok. (nekem is ilyen van, de lehet csak nekem nagyok az igényeim)
2012. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Keret az nagyon szűkös tehát ebbe a 20 maximum 30 ezres kategóriába tudok gondolkodni.
2012. okt. 2. 22:54
 3/6 anonim válasza:
Akkor vedd meg, de ne számíts semmi extra dologra. Bár ha nem volt előtte soha semmilyen csúcskategóriás telefonod akkor először ez is elég nagy újdonság lesz. :-D
2012. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy Sony Live With Walkman tulajdonosa voltam kb. egy hónapig az alatt meg tudtam ismerni az android rendszert de nyilván nem elég idő, hogy teljesen kitapasztaljam. Szerintem akkor jó választás lesz :)
2012. okt. 3. 12:37
 5/6 anonim válasza:
A sonytól sztem gyengébb lehet ez a vodafonos cucc.
2012. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem hasonlítható össze egy 23.000 Ft-os telefon meg egy 43.000 Ft-os. De szerintem ezzel se járok rosszul. Netezésre meg appok futtatására meg 1-2 gyengébb játék (Fruit Ninja,Pou stb) futtatására kellene.
2012. okt. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!