Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene megmondani,...

ADA... kérdése:

Valaki segítene megmondani, hogy lehetséges-e, hogy a VIBER küld véletlenül üzenetet?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert a minap az én telefonomról kapott egy ismerősöm üzenetet, ráadásul fotót is. Én nem küldtem semmit, a telefonom abban az időben végig mellettem volt az asztalon, és igen, látom én is, hogy elküldtem (dátum ugye ott van) pedig hozzá sem értem! Kérlek, ha valaki tud erre valami elfogadható magyarázatot, írjon, mert borzasztó kellemetlen és megmagyarázhatatlan helyzetbe kerültem emiatt. Köszönöm!

#Viber #véletlen üzenet
2012. okt. 2. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A viber nem telefonhoz, hanem telefonszámhoz van rendelve. Ergo ha én a te telefonszámoddal regisztrálom (majd valahogy megszerzem a te telefonszámodra érkező regisztrációs kódot), akkor onnantól kezdve az én telefonomról a "te nevedben" küldhetek bármit, és én is olvashatom ami neked jön.
2012. okt. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!