Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP7-es telefonok zenehallgatás...

WP7-es telefonok zenehallgatásra mennyire jók?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan merül. MP3 lejátszó praktikusabb.
2012. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hm. :/

Nekem olyan telefon kellene, ami zenehallgatasra jo, emellett meg netezesre is. Max 40ezrem van ra sajna (szamlas akcion belul)

2012. okt. 2. 21:10
 3/7 attilav válasza:
A korlátozott tárhely miatt valóban nem annyira jó zenehallgatásra, bár ha kevés zenével is beéred akkor lehet neked megfelel. A gyors merülés ellen lehet kapni hordozható töltőket, ezeket otthon feltöltöd és úgy működnek mint egy pótakku, usb kábellel fel tudod róla tölteni a telefont, olyan is van aminek az akkuja a teló 2-3 szori újra töltését kibírja.
2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb maradok androidnal :)
2012. okt. 3. 06:23
 5/7 anonim ***** válasza:
androidnál(bár készülékfügg), mindenképp tovább bírja. nem akarom a legrégebbit ajánlani, de mint írtad erre van keret, samsung omnia 7-esem volt már kettő is, mert annyira szerettem, hogy visszatértem rá. az első wp7-es telók közül ennek volt a második legjobb az üzemideje. 40ből bőven kijön, és szerintem 8 gigán simán el lehet férni. de ha egy kicsit frissebb kell, akkor ennyi pénzbe kb belefér a lumia 610, amin bár van alapból magyar nyelv, mégis jóval gyengébb az omniánál. persze ha nem kell arra, hogy durvább játékokat futtass, csak zenélni, netezni, akkor az a megfelelő.
2012. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát naggyából zenehallgatásra, filmnézésre, netezésre, meg a navigációra, esetleg 1-2 kisebb alkalmazás (viber, szótárak) futtatására kellene :)
2012. okt. 3. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
arra a lumia 610 is megfelelő, bár ugye a viber még jelenleg a hanghívást nem tudja wp-n, de hamarosan megoldják.
2012. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!