Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Független és garanciás iPhone...

Független és garanciás iPhone 5 vásárlás 170 ezer forintért. Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 2. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bontatlannak írja, de a készülék a dobozon van... Másrészt újonnan 250-300 ezer körül mozog függetlenül. Nem venném meg.
2012. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon nagy kamu. 50db???? Mégis honnan a pics@ból? Egy ember max 2-t vehetett, tehát ehhez legalább 25 ember kellett. És még az ára, ezt minimum az USA-ból kellett becsempészni, hogy ilyen olcsó legyen.


Pont tegnap írt egy srác akit átvertek az apródon, szintén iphonenal, igaz az i4 32es, de kamu.


Kérdezd meg, hogy személyesen hol tudnál vele találkozni és megvenni. Ha nem hajlandó személyes találkozóra vagy megmutatni mi van a dobozban akkor egyértelmű a helyzet.

2012. okt. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg egy lehetséges dolog van, hogy lopott a készlet. Azt meg az apple úgyis letiltatja. Bár ez biztos kiderült volna.


A csatlakozó a képen magyar szabvány így nem lehet az USA-ból, tehát ez kamu lesz.

2012. okt. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt van a másik kérdés. Nagyon tanulságos.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__34965..

2012. okt. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. IPhone 4S-t érdemes innen rendelni? [link]
2012. okt. 3. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
egyébként meg ami biztos, hogy t-be nem adnak nanosim-et(vodánál nem tudom, jobb fejek-e), arra hivatkozva, hogy amint lesz újabb adag, a készüléket vásárlóknak jusson nanosimből. szerintem a gyanusan olcsó cuccok mind kamuk, na de aki még normális képet se bír feltenni..odarak egy verizonos képet és leírásba meg bontatlan...:D nyilván ez a tipikus előre kell utalni, és nincs személyes átvétel. :D
2012. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az i4S az gyanúsan olcsó. Nem tudom, hogy honnan van ennyiért "ÚJ???" ha új az egyáltalán.

Az ilyen zugGSM-ekkel nem érdemes kezdeni.

Nézd meg a mobilarena.hu-t nekik szoktak GSM boltok tesztelésre adni telefont. Azok megbízhatók.

2012. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a pont mindenkinek!
2012. okt. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!